Спільний проект з Prometheus відзначено на конкурсі Глобального договору ООН в Україні
06 Dec 2021

 Спільний проект консалтингової компанії Apple Consulting® та освітньої платформи Prometheus  («Критичне мислення і Теорія Обмежень (ТОС) без обмежень») став фіналістом конкурсу Глобального договору ООН в Україні «Партнерство заради сталого розвитку-2021» у категорії «Економічний розвиток». 

Нагорода вручається з 2018 року Мережею Глобального договору ООН в Україні з метою просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами. Цього року участь взяли реалізовані проекти компаній-підписантів Глобального договору ООН з України, Хорватії, Республіки Білорусь, Туреччини та Грузії. Оцінювали проекти в трьох категоріях: Мир, Суспільство, Планета, Економічний розвиток. Apple Consulting® та освітня платформа Prometheus представили на конкурс проект з трьох унікальних бізнес-курсів, створених в період 2015-2019 років.

Цей проект цікавий як змістом, так і історією створення. Наприкінці важкого для України 2014 року Apple Consulting® познайомилися тоді ще із стартапом, – порталом безкоштовної онлайн освіти Prometheus. «Працюючи з бізнесами багато років та переживши не одну кризу, ми розуміли, що розвиток стійких прибуткових бізнесів – це запорука економічного зростання країни. На той момент бізнесам катастрофічно не вистачало технік критичного мислення, а також знань як будувати бізнес-процеси, маркетинг, вирішувати дилеми тощо – відзначає Керуючий Партнер Apple Consulting®  Юлія Плієва. – І одного дня наші думки та накопичений досвід реалізувались завдяки ініціативі порталу Prometheus»

Спільний курс з Apple Consulting® вийшов на початку 2015 року. «Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом» став одним з перших курсів порталу Prometheus.  Зараз портал Prometheus налічує 1 800 000 користувачів. «Успішний бізнес це запорука успішної економіки. А успішна економіка — основа успіху держави в сучасному світі. Ми сподіваємося, що безкоштовні онлайн-курси на нашій платформі допоможуть прискорити зростання українського бізнесу і всієї української економіки», — ділиться Іван Примаченко, співзасновник Prometheus.

За п’ять років Prometheus та Apple Consulting® підготували три безкоштовні практичні відеоонлайн курси, в яких розкрито ключові принципи, інструменти та найкращі практики з побудови бізнесу та розвитку критичного мислення. Всі вони засновані на інструментах бізнес-підходу Теорії обмежень та практичних наробках багаторічного досвіду роботи з компаніями ланцюга постачання України та СНД. Слухачами курсів стали понад 80 тис. осіб віком від 16 до 88 років. Всі курси знаходяться у постійному доступі.

Другий спільний курс вийшов у 2016 році «Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності». Він дає розуміння інструментарію для побудови вирішальної конкурентної переваги. Третій курс (2019 рік) розкриває механіку унікального інструменту для вирішення дилем, який допомагає приймати та генерувати нові рішення в надскладних бізнес та життєвих ситуаціях – «СМС – Система Менеджменту Ситуацій».

Аpple Consulting® з 2020 року є учасником Глобального договору ООН та підписантом Women Empowerment Principles. 

Довідка. Prometheusнайбільша платформа онлайн-освіти в Україні, яка має понад 1 800 000 слухачів. В партнерстві з найкращими лекторами, а також провідними компаніями та міжнародними організаціями, Prometheus створює онлайн-курси з найбільш популярних тем. Якісна освіта це ключ до кращого майбутнього. Від економічного зростання до наукового прогресу – поступ в освіті прискорює розвиток всіх сфер суспільства. Місія Prometheus – зробити найкращу освіту доступною кожному.

Всі три курси постійно діючі: 

✔️«Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом»: логіка та механіка побудови бізнесу https://bit.ly/31x0YNF

✔️«Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності»: інструментарій для побудови вирішальної конкурентної переваги. https://bit.ly/3EwVrVS

✔️«СМС – Система Менеджменту Ситуацій»: розкриває механіку унікального інструменту для вирішення дилем, який допомагає приймати та генерувати нові рішення в надскладних бізнес та життєвих ситуаціях. https://bit.ly/3pCkjpg

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика