Наші клієнти

Рекомендація

PPV Knowledge Networks
Рекомендації клієнта

№008/2019 від 17.05.2019

PPV Knowledge Networks – це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі по всій країні. Працюємо у Львові з 2008 року. Реалізовуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Нашими основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції. 

У 2017 році ми отримали статус Центру інформаційної підтримки бізнесу Європейського Банку Реконструкції та розвитку у міста Львів.

У 2018 році в рамках ініціативи EU4Business ЄБРР ми розробили та реалізували проект «Від справи до бізнесу» у п’яти містах України – Львові, Чернівцях, Вінниці та Хмельницькому. Це 8-ми модульна навчальна трансформаційна програма для власників малих і середніх компаній. Програма спрямована допомогти підприємцям перетворити свою справу на бізнес, структурувати та налагодити бізнес-процеси. Ми залучили до співпраці в якості тренерів провідних фахівців у своїх галузях.

До співпраці ми запросили компанію, пре-кваліфікованого консультанта ЄБРР – Apple ConsultingÒ, яка має 18-річний досвід та багато здійснених трансформацій у різних типах бізнесу.  Власне тренером в напрямку побудови вирішальної конкурентної переваги та системи складних продажів виступила Партнер та СЕО Apple Consulting Юлія Плієва.

Юлія розробила цікаве та змістовне наповнення Модулю «Ринок». Учасники отримали знання та інструменти створення власної диференціації, переосмислення однієї з важливих функцій маркетингу, а також – методологію складних продажів пропозиції цінності клієнтам.

Наша програма передбачала розробку впродовж 2-ох місяців плану комплексної трансформації компаній-учасників Проекту з наступним провадженням рекомендованих змін. Ми задоволені результатом – учасники не тільки представили та захистили розроблені плани розвитку, а деякі вже отримали зростання продажів та прибутку. Ми вдячні компанії Apple Consulting за внесок у цю важливу для України програму.

Володимир Воробей, Директор PPV Knowledge Networks

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика