Підтримуємо агроосвіту
09 May 2022

Цього року Apple Consulting продовжує партнерство з унікальною магістерською програмою “Агрокебети”. Сайт проекту: https://agrokebety.com

Проект створено в 2019 році Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та сприяння найбільших агрокомпанії України. Його мета – підготовка farm managers нового покоління для потреб сучасного агробізнесу. Проєкт підтримують провідні компанії України: New Holland, ІМК, Bayer, Галс Агро, HarvEast, Syngenta, Amazone, LNZ Group, Limagrain, Horsch, Kuhn, УАПК. 

В онлайн форматі відбулися лекції для студентів від запрошеного лектора Юлії Плієвої, власниці та СЕО Apple Consulting. На останній зустрічі студенти познайомилися з актуальним інструментом менеджера – діаграмою конфлікту, або ж «Грозовою хмарою».

Це практична методологія, яка дозволить знаходити проривні рішення, а також вирішувати складні управлінські дилеми. Вона заснована на бізнес-підході Теорії обмежень.  

Найпростіше її пояснює цитата Альберта Ейнштейна: 

«Якби я мав лише одну годину на порятунок світу, я б витратив 55 хвилин на аналіз проблеми, та лише останні п’ять – на її вирішення».

«Розробка рішення діється виключно для того, щоб ми не припустилися компромісу, тому що компроміс це більш слабке рішення, – зазначила Юлія Плієва. – Компроміс завжди передбачає відмову від чогось, а ми хочемо знаходити рішення, яке задовольняє обидві потреби».

Це не означає, що компроміси іноді неможливі або не потрібно їх використовувати, але проривні win-win рішення є завжди. В єдиному випадку, коли ця технологія не буде працювати – коли нема спільної цілі між сторонами.

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика