Наші клієнти

Рекомендація

КОСМО
Рекомендації клієнта

У 2011 році мережа аптек «Космо-Аптека» Компанії «Суматра ЛТД», інвестором якої є Міжнародний Інвестиційний Фонд Sigma Bleyzer, запросила Компанію Apple Consulting® та розпочала спільний Проект з побудови вирішальної конкурентної переваги фармацевтичного напряму компанії. Майже 4 роки спільно з нашими консультантами з Apple Consulting® за допомогою рішень Теорії обмежень ми будували операційні вміння, які дозволили не тільки на суттєво більш кращому рівні задовольняти наших споживачів, а й вдвічі збільшити оборотність товарного запасу, на 30% скоротити рівень дефектури та збільшити чистий прибуток бізнесу в 5 разів. Таким чином ми здобули чи не найкращі ключові показники в галузі, не зважаючи на те, що в нас усього 28 аптек. Це дозволило Компанії капіталізувати. Так, у 2019 році завершилась угода з Групою Компанії «ТАС» з придбання усього фармацевтичного напрямку Компанії «Суматра ЛТД». Група Компаній «ТАС» публічно коментувала цю угоду як таку, мотивом якої є придбання ефективної бізнес-моделі мережі «Космо-Аптека» задля втілення її в усіх аптеках мережі «ТАС-Аптека».

Також, маючи спільно з Apple Consulting® яскраві та впевнені результати співпраці у фармацевтичному напрямку нашої компанії, ми запросили наших консультантів в парфумерно-косметичний напрям бізнесу для підвищення ефективності мережі магазинів «Космо»: яких на той момент в нас було біля 75. Разом з Apple Consulting® менше ніж за рік ми отримали суттєве збільшення ROI мережі. Побудовані операційні здібності, новий Supply Chain та РЦ дозволили мережі магазинів «Космо» надефективно працювати з акціями, які є значною частиною цього бізнесу. І якщо конкуренти останні роки переважно розвивались екстенсивно, ми стратегічно прийняли рішення розвиватись інтенсивно. Це дозволило досягти кращі в галузі показники по ключових аспектах бізнесу. Так, наші 104 магазина мають оборотність товарного запасу до 38 днів спільно з РЦ. Середній чек вище ніж у конкурентів на 18%, середній продаж з квадратного метра вище на 15%, кількість чеків у перерахунку на одну ТТ – на 10%.

Ми вдячні Apple Consulting®, адже саме вона допомогла нам пройти багаторічний шлях трансформації, вмонтувати логіку та принципи Теорії обмежень у бізнес-логіку нашої компанії і досягти блискучих результатів.

Георгій Шейко, Генеральний директор «Суматра ЛТД»

Сергій Бартощук

Виконавчий директор Sigma Bleyzer

11 січня 2020 року

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика