Наші клієнти

Рекомендація

Концерн "Європродукт"
Рекомендації клієнта

Концерн «Європродукт» є лідером в сегменті дитячих товарів на ринку України. До складу Концерну входить мережа дитячих супермаркетів «Антошка», мережа бутиків дитячого одягу та дистрибуційний підрозділ, який є ключовим постачальником роздрібних підприємств і що представляє на Українському ринку провідних виробників дитячих товарів.

Інструменти Теорії обмежень Е.Голдрата прийшли в нашу компанію в 2009 році, коли було прийнято рішення про автоматизацію управління товарними запасами категорії FMCG і їх оптимальний розподіл на регіональні склади підприємства. Вивчивши безліч пропонованих на ринку рішень, ми зупинилися на впровадженні підходів теорії обмежень.

Ми дякуємо компанії Apple Consulting за те, що вони були для нас консультантами та вчителями у процесі розробки власного продукту. Ми знали свій шлях, знали, куди ми йдемо в розробці такого масштабного проекту, але на цій дорозі завжди були поруч професіонали в теорії обмежень, до яких можна було звернутися за грамотною порадою, дізнатися про новий досвід впровадження ТОС, отримати незалежну оцінку проведених змін.

Відвідування заходів, організованих компанією Apple Consulting – це завжди безліч ідей, свіжий погляд, нові рішення, це можливість побачити не тільки позитивні проривні результати впроваджених проектів, а й робота над помилками, постійне оновлення і вдосконалення методології. ТОС – це живий механізм, частиною якого стаєш і розвиваєшся разом з ним, а наші партнери – компанія Apple Consulting – це команда високопрофесійних творчих людей, що передають та інтегрують багатющий світовий досвід у сучасний бізнес, який готовий мінятися в бік підвищення своєї ефективності.

Директор національної дистрибуції

Філянін С.Н.

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика