Наші клієнти

Рекомендація

Компанія «Чумак»
Рекомендації клієнта

Компанія «Чумак» – це національна компанія з виробництва продуктів харчування. В Україні компанія є лідером на ринку Томатної пасти, 2-а за Кетчупом, активно розвиваємо категорії Майонез, Макарони, Соуси, Соки. Лінійка продуктів постійно розширюється, в 2012 році вийшли на новий для Чумака ринок Меду. На Експортних ринках: № 1 з Кетчупу в Білорусії і № 2 в Прибалтиці, представлені у великих мережах Росії та Прибалтики (Магніт, Максима). Розвиваємо ринки Вірменії, Грузії, Казахстану, Монголії, відкрили Угорщину, Чехію.

Перше знайомство з Теорією обмежень відбулося завдяки семінарам Apple Consulting. Спочатку залучили простота і ясність її основних принципів, які доступні як для рядових співробітників, так і для ТОП-менеджменту компанії. Після відвідин семінару настільними книгами співробітників стали «Ціль» і «Ціль-2» Е. Голдрата. І тоді стало зрозуміло, що Теорія обмежень – це якраз те, що шукали в безлічі методик з розвитку та управління бізнесом. Apple Consulting став надійним партнером і помічником у застосуванні ТОС на практиці.

Чумак за винятком деяких великих мереж постачає свою продукцію через дистриб’юторів. Тому зміни в компанії стали впроваджувати в першу чергу в системі дистрибуції по Україні. Основним НБЯ системи дистрибуції виділили нерівномірний відтік зі складу. І почали вводити ін’єкції. У першу чергу перевели бонусацію відділу продажів з відвантажень на продажі, таким чином зацікавленість у відвантаженнях залишилася на боці дистриб’ютора. Потім і у дистриб’юторів прибрали цю зацікавленість, стали їх бонусувати за залишки (відсутність дефіциту на складах). Але і цього виявилося недостатньо. Прийшло рішення поповнювати склади дистриб’юторів самостійно. Заручилися підтримкою керівництва і системи продажів, створили ІТ-інструмент для розрахунків.

Результати: на даний момент Чумак контролює відвантаження на 70% дистриб’юторів, відтік став більш рівномірним, знизився OutStock, відповідно збільшилися продажі, швидше відбувається введення / виведення продукції на ринок, знизили запаси готової продукції та сировини, покращилася оборотність.

Крім системи дистрибуції принципи ТОС впровадили і продовжуємо впроваджувати у виробництві, закупівлях. Вдосконалюємо ІТ-інструмент, мінімізуючи «ручну роботу» і вплив людського фактора.

Команда «Чумак» при впровадженні інструментів ТОС багато розробляла і впроваджувала самостійно. Але ми знали, що в складних, на перший погляд навіть тупикових ситуаціях, у нас є до кого звернутися за професійною консультацією. Компанія Apple Consulting задавала потрібний напрямок, вектор руху, була і є вірним партнером, критиком і натхненником. На заходах, організованих Apple Consulting, завжди приємно поділиться своїми напрацюваннями, а також почути нові віяння і досягнення в галузі ТОС, поспілкуватися з успішними людьми, яким Теорія обмежень допомогла вийти на якісно новий рівень.

Apple Consulting – це надійний партнер для тих, хто не хоче зупинятися на досягнутому, піддаватися інерції, для тих, хто в складнощах бачить нові можливості, виклик, хто хоче ефективно розвивати себе і бізнес.

Директор департаменту забезпечення і поставок компанії «Чумак»

Максим Гамалій

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА