Наші клієнти

Рекомендація

ELIT Groupe
Рекомендації клієнта

Група компаній ЕЛІТ займається дистрибуцією запасних частин для легкових і вантажних автомобілів в п’яти країнах Східної Європи. Будучи лідером на ринках Чехії та Словаччини, одним з найбільших гравців в Угорщині, Румунії та Україні, ЕЛІТ щодня обслуговує більше десяти тисяч оптових клієнтів. Асортимент компанії величезний – більше мільйона позицій в комерційній пропозиції, більше ста тисяч найменувань запчастин на складах. Для управління такою кількістю складських позицій необхідні не тільки потужні системи ERP, а й надійні алгоритми аналізу та поповнення складів. Крім того, конкуренція в даній області дуже висока, ціни – низькі, а ексклюзивних торгових марок практично не існує. Тому доводиться шукати інші шляхи для просування свого продукту.

У багатьох аспектах (логістика, маркетинг, продажі) компанії ЕЛІТ використовують філософію та підходи ТОС (теорії обмежень). Це дозволяє мати товари саме в тих місцях, де вони потрібні, скорочувати шлях від виробника до покупця, розуміти ключові потреби клієнтів і створювати пропозиції, які допомагають клієнтам заробляти більше грошей.

ЕЛІТ співпрацює з компанією Apple Consulting c 2007 року. Apple Consulting для нас – надійний партнер, з яким завжди можна обговорити поточні проблеми, варіанти рішень, а також отримати зовсім інший погляд на існуючу ситуацію.

Хочу особливо відзначити роль Apple Consulting в двох проектах. У 2010 році одне з наших підрозділів було на межі закриття через багаторічні збиткі. Вистачило одного семінару та кількох годин обговорення з Юлією Плієвою, партнером, генеральним директором та Андрієм Колотовим, партнером, керівником ТОС-практики Apple Consulting, щоб знайти рішення. Саме впровадження зайняло близько півроку, тому що процеси, а головне філософія фірми не змінюються за одну ніч. Але саме оптимізм і віра у підходи ТОС Юлії та Андрія допомогли нам пройти крізь всі труднощі.

Другий проект пов’язаний з іншим підрозділом, де протягом 2011-2012 р. логістичний підхід ТОС успішно поєднувався з активним маркетингом і перебудовою роботи торгового персоналу. У результаті компанія показала зростання близько 70% і піднялася за показниками обороту і прибутковості з останнього на друге місце в групі.

Від себе особисто можу рекомендувати компанію Apple Consulting, як надійного і неординарного партнера. Якщо бізнес зайшов у глухий кут, якщо світла в кінці тунелю все ніяк не дочекатися – поспілкуйтеся з консультантами Apple Consulting. З великою часткою ймовірності їм вдасться вказати на найслабшу ланка у вашій компанії, а також порадити, як шляхом простих дій домогтися підвищення реальної ефективності в десятки разів.

Генеральний директор ЕЛІТ Україна (Київ),

Віце-президент з маркетингу групи ЕЛІТ (Прага)

Олександр Ніколенко

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА