Наші клієнти

Рекомендація

Державне підприємство НВКГ «Зоря» - «Машпроект»
Рекомендації клієнта

Державне підприємство НВКГ «Зоря» – «Машпроект» (м. Миколаїв) є найбільшим в СНД розробником і виробником газотурбінних двигунів для військово-морського флоту, торговельних і пасажирських суден, газоперекачувальних агрегатів і електростанцій. Близько 3000 двигунів нашого виробництва відпрацювали на об’єктах більше 30 млн. годин. У 20 країнах світу експлуатуються більше 70 типів високоекономічних газотурбінних установок ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект». На компресорних станціях лінійних газопроводів працюють більше 600 двигунів виробництва нашого підприємства.

Портфель замовлень, які підприємство отримало на 2009-2010 роки, настільки великий, що у керівництва компанії з’явилися сумніви в тому, що ми встигнемо задовольнити запити наших клієнтів на 100%. Для вирішення цієї проблеми компанія прийняла рішення про застосування на виробництві підходів ТОС доктора Голдратта. Для реалізації даного завдання ми залучили команду консультантів Apple Consulting ®, яка не тільки має великий досвід виконання подібних проектів, але і зарекомендували лідерами в галузі корпоративного консалтингу.

Завдання консультантів зводилося до того, щоб навчити топ-менеджмент підприємства підходам ТОС у виробництві, а саме методології вибудовування черговості запуску замовлень у виробництво, системі управління пріоритетами через впровадження класифікації терміновості, методикою проведення ефективних виробничих нарад і пр. Крім цього, спільно розробити рішення, які б дозволили нашій компанії збільшити швидкість виконання замовлень без втрати якості продукції, що випускається.

Безпосередньо перед початком тренінгових занять консультанти Apple Consulting ® провели експрес-аналіз діяльності підприємства і ринкових умов, в яких воно існує. У ході дослідження були перевірені деякі припущення в галузі надійності та своєчасності виконання замовлень, проаналізовано незавершене виробництво, а також була вивчена інформація про особливості виробничого процесу на заводі. Команда Apple Consulting ® дійшла висновку про те, що в умовах відсутності чіткої системи пріоритетів виконання замовлень, менеджери на кожному виробничому вузлі визначали терміновість виконання індивідуально, що в результаті і призводило до якогось «канібалізму» замовлень.

Зібравши експрес інформацію, консультанти провели 2-о денний тренінг, в якому взяли участь більше 20 чоловік, що представляють топ-менеджмент компанії: директор з виробництва, головний інженер, начальники цехів та інші представники керівного складу підприємства. В ході тренінгу Apple Consulting ® ознайомила нас зі своїми пропозиціями щодо застосування методики ТОС при плануванні та організації виробництва, а так само дала ряд рекомендацій з регулювання запуску замовлень у виробництво, управління пріоритетами виконання замовлень і скорочення кількості запущених замовлень на виробництві.

Реалізація пропозицій та рекомендацій, представлених Apple Consulting ®, може дати можливість досягти поставлених цілей, в тому числі і впорається з великим обсягом замовлень.

Цим листом рекомендую Apple Consulting ® як надійного партнера з підготовки та реалізації проектів з впровадження підходів ТОС на виробничому підприємстві.

В.о. генерального директора

А.Ю. Цимбал

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА