Заповніть заявку на один з двох форматів співпраці, який цікавий для Вашої компанії. Ми зв’яжемось з вами для уточнення деталей


(i) Експрес-діагностика  Дослідження вашої поточної бізнес-моделі, політик, правил, визначення кореневої проблеми поточних небажаних явищ. Результат для вашого бізнесу: пакет глибоких конкретних рекомендацій дій (з представленням), де обґрунтовані показники потенційних результатів. Експрес-діагностика Apple Consulting® – це свого роду «розгорнутий аналіз крові» вашої компанії. 
*Безкоштовно тільки для відібраних нами компаній

 

(i)  Індивідуалізоване корпоративне навчання з елементами консультування  Такі функції бізнесу як – виробництво, логістика, фінанси, стратегія, маркетинг та продажі – можуть бути «прокачані» нашою командою з урахуванням особливостей вашого бізнесу. Передує роботі з вашою командою наш підготовчий етап, в якому ми ретельно вивчаємо поточну ситуацію в вашій компанії і розробляємо індивідуалізоване корпоративне навчання з конкретними інструментами та рекомендаціями саме для вашої ситуації. Цей формат співпраці нами відточений у період війни та підійде компаніям, які не готові реалізовувати комплексні трансформаційні проекти, але хочуть усунути певні локальні пробіли в знаннях та рішеннях для бізнесу тут і зараз. 
**Проводиться на платній основі

 


Ви також можете подати заявку або отримати відповіді на всі питання електронною поштою i_stetsenko@applecons.com.ua або телефоном +380 (44) 495 27 28.