Наші клієнти

Рекомендація

BERTA group
Рекомендації клієнта

Від «03» жовтня 2023 р.

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ВERTA group – лідер серед дистрибуційних компаній України на ринку FMCG.

Компанія займається дистрибуцією продовольчих та непродовольчих товарів.

Ми працюємо в Україні вже понад 30 років, штат налічує більше 4000 співробітників. Маємо найбільший портфель брендів в Україні, охоплюємо 10 областей, біля 40 000 клієнтів – точок доставки. Також, ВERTA group створила власні роздрібні мережі різних спеціалізацій, такі як: мережа магазинів «Близенько», мережа магазинів побутової хімії та догляду «Чистенько», мережа магазинів парфумерії та косметики «Імідж», інвестує в логістичний комплекс UB1, девелопмент, готельно-ресторанний бізнес.

 

За останні роки компанія активно розширювалася шляхом приєднання інших бізнесів, та поповненням продуктового портфелю. В якийсь момент процес управління та контролю дистрибуційним бізнесом ставав складнішим, коли розсинхронізація досягла піку, ми зрозуміли гостру потребу в операційних змінах.

Перед нами було завдання знайти помічника, модератора та компанію яка допоможе якісно оцінити ситуацію по кожному бізнесу, знайти вузькі місця та надати максимально якісні рекомендації щодо покращення.

Цією компанією стала компанія Apple Consulting – одна з кращих в Україні у впровадженні комплексних проектів з операційної досконалості та покращення Supply Chain. Ми розпочали спільну роботу ще в 2020 році. Наші Консультанти не тільки виявили потенціал у вигляді out of stock, незбалансованого продуктового портфелю в конкретних локаціях, а й надлишкові запаси, частину з яких все ж таки можна було оптимізувати. Спільно з нашими консультантами ми створили детальний комплексний план всеохоплюючої трансформації Supply Chain. Реалізація комплексного плану розпочалась з Пілотного Проєкту для відпрацювання рекомендацій Консультанта, отримання (підтвердження) результатів та виправлення певних помилок.

В Пілоті взяли участь два склади – центральний та регіональний. Частина процесів (закупівля, логістика та постачання) були змінені відповідно до рішень Теорії обмежень. Таким чином, було реалізовано централізацію запасів, встановлено та запущено систему динамічного управління запасами, збільшено частоту поповнень. Вже на перших кроках були виявлені та змінені політики та правила управління, які створювали конфлікти в системі. Як результат, ми отримали суттєве скорочення часу поповнення для кожної SKU, покращення наявності, загальне скорочення запасу на 40% зменшення списань за рахунок зменшення реалізації продукції, і, як наслідок всіх змін, скорочення місця зберігання товару.

Згодом, в лютому 2022 року почалась повномасштабна війна росії проти України, що вочевидь загальмувало усі процеси будь-яких системних змін в бізнесі. В березні 2023 року ми запросили наших консультантів провести для нас стратегічну сесію. Ми отримали велику цінність від цієї роботи та попри війну чітко розуміємо вектор нашого подальшого розвитку та свої амбітні довготривалі цілі. Комплексна трансформація Supply Chain – одне з наших стратегічних завдань, до якого найближчим часом ми разом з Apple Consulting і приступимо.

Під час спільної роботи дуже професійного проявили себе працівники Apple Consulting, які якісно виявляли потребу, робили робочі групи, формували цільові завдання, та об’єднували напрацьовані матеріали в кінцеву сформовану стратегію.

Можемо рекомендувати Apple Consulting, як експертів високого класу в сфері стратегії, продажів, операційної досконалості та сучасного технологічного Supply Chain.

Засновник та СЕО компанії BERTA group

Олександр Бережанський

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА