Вийшло українське видання бізнес-роману Еліягу Ґолдратта «Це ж очевидно!»
05 May 2026

Українською мовою вийшла книга Еліягу Ґолдратта «Це ж очевидно!» — бізнес-роман про Теорію Обмежень (ТОС) у ритейлі та системний підхід до управління компанією.

Для Apple Consulting® вихід цієї книги — важлива подія для української бізнес-спільноти. Теорія Обмежень давно перестала бути лише управлінською концепцією з книжок. Це практична логіка, яка допомагає власникам, CEO та управлінським командам бачити бізнес як систему, знаходити справжні причини втрат і приймати рішення, що впливають на фінансовий результат.

«Це ж очевидно!» розкриває принципи ТОС через історію ритейл-компанії. На перший погляд, її проблеми знайомі багатьом бізнесам: надлишкові запаси, нестача потрібного товару, втрачені продажі, складність прогнозування, конфлікти між підрозділами, постійний операційний тиск.

Але головна цінність книги — не в описі симптомів. Ґолдратт показує, як змінюється управління, коли команда перестає оптимізувати окремі частини бізнесу й починає працювати з обмеженням усієї системи.

Для ритейлу, дистрибуції, виробництва та компаній зі складними ланцюгами постачання ця книга може стати приводом переглянути звичні правила: як управляти запасами, як оцінювати ефективність, як будувати взаємодію між функціями та як ухвалювати рішення не «для звіту», а для зростання прибутку.

Apple Consulting® рекомендує «Це ж очевидно!» власникам бізнесу, CEO, операційним, комерційним і фінансовим директорам, а також усім управлінцям, які шукають не косметичні покращення, а зміну логіки роботи компанії.

Детальніше про книгу 

https://ochevydno-toc.com/

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2026. Всі права захищені
Партнер ЕВА