Наши клиенты

Рекомендация

СК «Allianz Україна»
Рекомендации клиента

«Allianz Україна» є одним з провідних страховиків України. Компанія входить до групи Allianz, яка вже більше 120 років забезпечує надійним страховим захистом мільйони клієнтів по всьому світу. Поєднуючи міжнародний та український досвід з управління ризиками та можливостями, Allianz Україна допомагає своїм клієнтам впевнено рухатися вперед і вгору у житті та бізнесі.

Однією із запорук успіху нашої компанії ми вважаємо кваліфікований персонал, та такий підхід до управління, який дозволяє ключовим співробітникам самостійно приймати рішення в межах своїх компетенцій та брати на себе відповідальність за ці рішення. Ми намагаємось постійно розвивати своїх людей, аби надати їм найсучасніші інструменти для вирішення задач у рамках їх зон відповідальності. Саме тому, почувши про теорію обмежень, ми вирішили запросити компанію «Apple Consulting» до себе, щоб більше дізнатися про цей інструмент.

Директор «Apple Consulting», Юлія Плієва, провела одноденний корпоративній тренінг на тему «Рішення щоденних управлінських дилем: методологія Інструментів процесів мислення» для ключових співробітників «Allianz Україна». Ми впевнені, що інформація та навички, засвоєні нашою управлінською командою під час тренінгу, допоможуть нам досягати цілей й легше адаптуватися до змін.

Час від часу на будь-якій ділянці бізнес-процесу може виникнути проблема, що потребуватиме вирішення. Сучасний кваліфікований співробітник повинен мати певні навички, аби розпізнати проблему, чітко її сформулювати, окреслити можливі шляхи її вирішення та обрати той, що призведе до успіху. Саме цьому ми навчалися під час тренінгу, який показав, що багато управлінських дилем вирішуються вже на першому етапі – під час формулювання проблеми. Ми впевнені, що розуміння цього факту допоможе нашим співробітникам більш уважно ставитися до формулювання дилем, а отже економити час на їх розв’язанні, підвищуючи свою ефективність.

Завдяки прикладам, які стосувались саме нашої сфери діяльності, учасники навчання легше засвоїли матеріал та спробували запропонований спосіб вирішення дилем на практиці.

Звичайно ж, ми завдячуємо цим Юлії Плієвій. Її компетентність та професіоналізм, вміння подати інформацію простими словами та навести яскраві приклади, допомогли нашим співробітникам оволодіти новим ефективним інструментом для своєї роботи.

Щиро вдячні за внесок у розвиток співробітників «Allianz Україна» і бажаємо команді «Apple Consulting» цікавих і успішних проектів та нових досягнень.

З повагою,

Директор департаменту персоналу

Анжела Домасьова

Оригинал письма
Все клиенты
ООО «Эпл Консалтинг»
ул. Большая Васильковская, 9/2,
бизнес-центр «Макулан», оф. 8,
01024, Украина, г. Киев
info@applecons.com.ua
Подписаться на рассылку

© ООО «Эпл Консалтинг» -
2002-2024. Все права защищены
Партнер ЕВА