Наши клиенты

Рекомендация

ТОВ «Ремедікал»
Рекомендации клиента

Компанія «Ремедікал» є власником регіональної аптечно-косметичної мережі «Ківі». Мережа торгує широким асортиментом лікарських засобів – понад 3000 SKU та різноманіттям косметичних товарів — більше 2000 SKU.

ТОВ «Ремедікал» — це амбітна мережу з планами щодо розширення і надання максимальної цінності покупцям. Наш формат вже добре оцінений локальними покупцями, тому ми рухаємося далі в своєму вдосконаленні. Для створення плану з поліпшення бізнес-моделі і подальшого розширення, нами було вирішено залучити зовнішніх консультантів.

У жовтні 2014 командою Apple Consulting® була проведена експрес-діагностика роздрібної мережі «Ківі». Діагностика показала достатній фінансовий і ринковий потенціал для зростання нашого бізнесу навіть на існуючих об’єктах. На основі отриманих даних нами було прийнято рішення про проведення з Apple Consulting® «Процесу 4 * 4» — процесу розробки деталей Стратегії та Тактики для нашої компанії з пакетом необхідних змін, який ми провели у листопаді-грудні 2014 року.

Розробка Стратегії і Тактичних кроків по втіленню змін до життя проходила у форматі спільної роботи консультантів і нашої команди, що складалась з десяти ключових людей компанії.

На сьогодні ми вже впровадили такі рішення, як установка буферів SKU в наших аптеках (з урахуванням візуальної викладки), систему поповнення, проаналізували структуру асортименту у форматі «Голова-Тіло-Хвіст» і вже здійснюємо ротацію за правилами, якими нас навчили наші консультанти. Завдяки таким першим діям ми вже вивільнили із запасів 15% коштів і поліпшили ситуацію з наявністю грошових коштів в компанії, яка виникла внаслідок зовнішніх обставин, що відбуваються в даний момент в Україні.

За рахунок системних змін в операційних процесах і внутрішніх політиках компанії ми очікуємо досягнення наступних результатів: скорочення «хвостів» в асортименті в 2 рази, скорочення дефектури до 5% і скорочення запасів по всій мережі на 30% (вивільнення оборотних коштів). Це дозволить нам помітно розширити асортимент за рахунок введення нових і більш ходових позицій, збільшити потік лояльних до мережі покупців і отримати зростання продажів на рівні 30%. Забезпечення стійких фінансових показників також дасть нам можливість розвивати роздрібну мережу і відкривати нові аптеки з прийнятним терміном окупності.

Хочемо висловити подяку Apple Consulting® за системний, глибокий підхід до роботи і цінні рекомендації. Впевнено рекомендуємо консультантів Apple Consulting® для реалізації проектів зі впровадження системних змін в компанії

Все клиенты
ООО «Эпл Консалтинг»
ул. Большая Васильковская, 9/2,
бизнес-центр «Макулан», оф. 8,
01004, Украина, г. Киев
info@applecons.com.ua
Подписаться на рассылку

© ООО «Эпл Консалтинг» -
2002-2020. Все права защищены
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика