Наши клиенты

Рекомендация

Малинская бумажная фабрика Weidmann
Рекомендации клиента

Приватне акціонерне товариство «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» висловлює вдячність компанії Аррle Consulting за проведення корпоративного навчання для топ-менеджерів і менеджерів середньої ланки з приводу аналізу системи менеджменту ситуацій та командної взаємодії.

Головними критеріями вибору компанії стали значний досвід успішної роботи, власні унікальні методики, розроблені за міжнародними стандартами,та рекомендації партнерів. Індивідуальний підхід до потреб клієнта, висока якість роботи, розуміння вимог сучасного бізнесу — такими, на наш погляд, є головні переваги компанії Аррle Consulting.

Внаслідок плідної співпраці, члени команди ПрАТ «Вайдманн-МПФ» отримали інструменти процесів мислення ТОС у сфері прийняття рішень та вирішення конфліктів; навчилися застосовувати технологію розв’язання конкретних ситуацій (зокрема тих, що стосуються міжособистісної та командної взаємодії в товаристві) та як досягати у цьому певного прогресу; відчули цінність технології так, щоб хотілося використовувати її на постійній основі як для вирішення корпоративних питань,такі у особистому житті.

Особливої уваги заслуговує тренер Юлія Плієва, з її високою професійною підготовкою, яка створила сприятливу атмосферу задля активної творчої роботи команди, як наслідок,її згуртованості.

Проведені компанією Аррle Consulting тренінги відповідають потребам нашого товаристваі та цілям, спрямованим на навчання персоналу.

Приватне акціонерне товариство «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» підтверджує надійність компанії Аррle Consulting як партнера, який здатний швидкореагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Голова Правління І.А. Волга

Оригинал письма
Все клиенты
ООО «Эпл Консалтинг»
ул. Большая Васильковская, 9/2,
бизнес-центр «Макулан», оф. 8,
01004, Украина, г. Киев
info@applecons.com.ua
Подписаться на рассылку

© ООО «Эпл Консалтинг» -
2002-2020. Все права защищены
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика