Про нас
Команда
 
Ярослав Брезицький

Консультант
Спеціалізація / Сильні cторони

Управління товарними запасами, управління асортиментом, управління виробництвом. Фінанси. Гнучкість, толерантність, почуття гумору, чуйність і участь.

Професійний досвід

З 2000 року – економіст в ДПЗД «Укрінтеренерго».
З 2007 року – фінансовий аналітик департаменту постачання в холдингу «Ренесанс Кепітал Інвест» (торговий дім ЗАТ «Житомирські ласощі», ЗАТ «Подільський цукор» та ін.).
З 2008 року – консультант в Apple Consulting®. За час роботи в Apple Consulting® від консультанта з фінансів виріс до повноцінного консультанта з управління і вже взяв на себе керівництво групи консалтингових Проектів компанії.

Освіта

Київський національний економічний Університет, факультет економіки та управління, спеціальність «Менеджмент у виробничій сфері».

Додаткова освіта

2008 рік – пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів компанії Apple Consulting®

На початку кар’єрного шляху в Apple Consulting® працював в проектах з побудови комплексної системи фінансового управління в холдингах, на промислових підприємствах і в торговельних компаніях. За рахунок прогресивного професійного зростання на даному етапі працює або як консультант, або як керівник Проектів з розробки та впровадження конкурентної переваги в клієнтських компаніях. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Клієнти».

Особисті досягнення

Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях («Дистрибуція і логістика»).

Захоплення
приборкання йоркширських тер'єрів.
 
 
 
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика