Forbes Ukraine запрошує 15 травня на Форум «Вільна»
15 травня  2024

Як усунути барʼєри, які гальмують ваш розвиток? Знайти унікальну карʼєрну траєкторію? Forbes Ukraine запрошує 15 травня на Форум «Вільна», на якому 35+ спікерів/рок розкажуть яким чином найшвидше опанувати нові соціальні ролі та як розвивати бізнес і себе в новому контексті.

В програмі форуму інсайти, історії успіху, найкращі практики та проблемні зони. Серед спікерок: Наталя Микольска, виконавча директорка спілки Diia.City United; Ольга Руднєва, CEO Superhumans Cente; Юлія Плієва, засновник та СЕО Apple Consulting®, Софія Опацька, декан-засновниця UCU Business School та багато інших.

Цей Форум не тільки для жінок-підприємниць. Кожна людина, яка шукає шляхи професійного та особистого розвитку, візьме максимальну цінність на Форумі, тож долучайтесь!

Для клієнтів, партнерів та друзів Apple Consulting® діють спеціальні умови участі: Купуйте свій квиток зі знижкою 20% знижки за промокодом APPLE: https://forbes.ua/events/vilna#tickets

Деталі

Forbes Ukraine запрошує 15 травня на Форум «Вільна», на якому 35+ спікерів/рок розкажуть яким чином найшвидше опанувати нові соціальні ролі та як розвивати бізнес і себе в новому контексті.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Реєстрація