Процеси мислення. Теорія обмежень для управлінців
04-05 червня  2024

Під час війни рішення власників та керівників бізнесів є доленосним для власних компаній, людей та навіть цілих галузей. Відповідно, вимога до вдумливих, потужних і часто нестандартних рішень зросла в рази. Саме тому ми пропонуємо взяти участь у нашому Інтенсив, адже вважаємо його цінним завжди та вкрай актуальним саме зараз.  

Цей абсолютно прагматичний Інтенсив допоможе Вам вийти за межі типового мислення, емоцій, пасток та вирішувати надскладні дилеми сьогодення і приймати потужні критичні для бізнесу рішення. В аудиторії Ви будете багато працювати зі своєю командою над вирішенням конкретної складної дилеми або великої проблеми, яка Вас наразі бентежить. Ви опануєте технологію Процесів мислення Теорії Обмежень та застосуєте її на власній ситуації. 

Вашим провідником на цьому шляху буде автор Інтенсиву Юлія Плієва та члени команди Apple Consulting. На Інтенсиві Вам будуть надані кейси українських компаній, які під час війни за допомогою цієї технології розробили та втілили в життя рішення, до яких вони не могли дійти через стандартні техніки прийняття рішень. Спеціалісти Інтенсиву безкоштовно супроводжуватимуть вас впродовж 30 днів у вашому аналізі. 

Ви можете вирішувати бізнес-дилему, або – особисту. Приклади складних бізнес-дилем, які часто вирішують зараз: 1) Чи виходити на нові ринки, 2) чи збільшувати асортимент та бізнес в цілому, 3) чи збільшувати персонал або заробітні плати, 5) чи запустити запуск нового продукту/нового проекту, 6) чи збільшити ціни, тощо.

Умови участі у програмі: до входу в програму Ви поспілкуєтесь з менеджером kmbs і окреслите дилему або проблему, з якою будете працювати на Інтенсиві. До Інтенсиву не допускаються люди, у яких відсутня дилема для вирішення.

Що Ви отримаєте від участі в Інтенсиві:

1) Розуміння базових принципів Теорії обмежень як орієнтирів для прийняття управлінських рішень та їх вплив на ефективність бізнесу

2) Потужну технологію для вирішення будь-яких складних дилем або хронічних проблем.

3) Кейси українських компаній, які за допомогою цієї технології розробили та втілили в життя проривні рішення, до яких вони не могли дійти через стандартні підходи до прийняття рішень.

4) 30-денний методологічний зворотний зв’язок, відповіді на запитання та допомога у завершенні аналізу до отримання потужного рішення. 

Увага: на інтерсиві Ви будете працювати у спеціалізованому програмному забезпеченні, тому важливо взяти з собою ноутбук або планшет

По всіх питаннях: 
Інна Стеценко,

☎ +38 050 696 45 63
+38 (044) 495 27 28 (29)
✉ i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.

Деталі
Інструменти Теорії обмежень для вирішення складних професійних та особистих дилем та розробки проривних, нестандартних рішень. 

Для якіснішої роботи над вирішенням бізнес-дилем радимо брати участь командою 2-3 людини.

На кого орієнтована подія

Засновники та топ-менеджери компаній, які:

  • Зараз мають актуальну невирішену складну дилему або хронічну проблему
  • Прагнуть розробляти проривні рішення для стратегічних і тактичних викликів компанії
  • Зараз мають актуальну невирішену складну дилему або хронічну проблему
Реєстрація