Практика нешаблонного мислення
22-23 березня  2022

Прагматичний дводенний курс, на якому Ви опануєте практичну технологію вирішення дилем, та будете багато працювати самостійно (або своєю командою) над вирішенням власної конкретної складної дилеми або великої проблеми. Формати участі: on/off line. 

На курсі Ви опануєте повну технологію Процесів мислення Теорії Обмежень з роботою у спеціалізованому ПО Harmony. Вам будуть надані кейси українських компаній різних галузей, які за допомогою цієї технології розробили та втілили в життя проривні рішення, до яких вони не могли дійти через стандартні техніки прийняття рішень.  

Готуйтеся до того, що Вам доведеться вийти «за межі» вашого мислення! За допомогою нових знань Ви розробите рішення Вашої складної дилеми чи проблеми вже на курсі. Також всі учасники курсу отримають безкоштовний супровід від автора курсу Юлії Плієвої впродовж 30 днів.

До участі на курсі допускаються тільки ті, хто має об’єкт аналізу. Об’єктом може бути будь-яка проблема/дилема в особистому житті або бізнесі. Задля ефективного рішення складних бізнес-дилем рекомендуємо брати участь командою по 2-3 особи. Курс передбачає захист робіт.

Приклади можливих бізнес дилем/проблем:
1) чи пролонгувати контракт з конкретним клієнтом або ні,
2) чи виконувати вимоги каналів продажу або ні,
3) чи скорочувати персонал або заробітні плати або ні,
4) чи скорочувати асортимент або ні,
5) чи відкласти запуск нового продукту / нового проекту / нового ринку або ні,
6) чи підняти / знизити ціни або ні, тощо.

Увага: робота на курсі передбачає роботу в спеціалізованому ПО, тому візьміть із собою ноутбук або планшет.

По всіх питаннях: 
Інна Стеценко,
☎ +38 050 696 45 63
+38 (044) 495 27 28 (29)
✉ i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.

Деталі

Прагматичний практичний дводенний курс, на якому Ви опануєте практичну технологію вирішення дилем в бізнесі/особистому житті. 

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Детальна програма

Реєстрація