УКРФІНСаміт’20 on-line
04  грудня  2020
п'ятниця

УКРФІНСаміт’20 це місце дискусії та пошуку відповідей на питання, які постають перед бізнесом в новій реальності.

Саміт стане місцем обговорення різноманітних тем, що стосуються фінансів та бухгалтерії й постають викликами перед бізнесом сьогодні: підходи до кризового бюджетування, питання контролю і повернення активів, управління погрозами фінмоніторингу, блокування сум ПДВ, звільнення персоналу і оптимізації витрат.Також говоритимуть про розвиток професійної сфери та про те, яка експертиза очікується від бухгалтерів й фінансистів на оновленому ринку. 

Керівник практики трансформації Apple Consulting® Іван Пустовіт розповість чому «економія» не панацея, та як знайти втрачені можливості та нові точки росту.
 Кожен фінансовий директор може швидко скласти список 5-10% витрат, які можна скоротити. Кожен наступний відсоток дається важче та несе в собі загрозу стабільності компанії. Підходячи до прийняття рішень виключно з точки зору економії витрат можна не лише втратити можливість отримати додатковий прибуток, але й поставити під загрозу поточний. Саме на такі ситуації пропонуємо поглянути «іншими очима» на наступних кейсах:

  • Оцінка продуктового портфелю: замість скорочення портфелю збільшити продажі 
  • Чи варто збільшувати частоту постачань та як це рахувати 
  • За яких умов віддавати процееси на аусотрс або ні? 


1000+ учасників, 15+ спікерів. На Вас чекають 16 годин on-line практичного контенту без "неправильних" або "заборонених" тем. 
Усі деталі та реєстрація https://ukrfinsummit.com/.

Деталі

Найгарячіші теми про виклики, які стоять в кризу перед людьми, що працюють в фінансах бізнесу

На кого орієнтована подія

Фахівці всіх ланок фінансової та економічних функцій

Реєстрація