Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності
09 квітня  2021

Запрошуємо власників та керівників мікро, малих та середніх компаній галузі гостинності, постачальників продуктів для HoReCa та виробників і переробників з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості до участі у одноденному онлайн курсі «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності», що відбудеться 9 квітня на платформі ZOOM.

Вебінар відбудеться в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федереальною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Тренінг для тих управлінців, які:

  • Хочуть освоїти принципово нові шляхи розвитку свого бізнесу
  • Прагнуть знайти кореневу причину постійного «гасіння пожеж»
  • Мають багато щоденний управлінських дилем

В результаті тренінгу учасники навчяться ставити під сумнів власні припущення, швидко та ефективно вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку. Подивляться на власний бізнес з точки зору принципово іншої логіки до його ведення та зможуть знайти нові шляхи для розвитку.

Тренерка – Юлія Плієва, керівниця Apple Consulting® Спеціалізується на стратегічному менеджменті, продажах та маркетингу, системному мисленні, умінні знаходити взаємовигідні рішення (win-win).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/hh4zL7ikW85APJ977

 

Деталі

Учасники навчяться ставити під сумнів власні припущення, швидко та ефективно вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Реєстрація