Управлінські дилеми: як не приймати рішення наосліп
10-11 червня  

В умовах пандемії COVID-19 та карантинних обмежень, майже усі бізнеси відчувають суттєве падіння доходів і нерозуміння подальшого паттерну поведінки споживачів.

Відбувається певна дезорієнтація, що викликає купу управлінських дилем: скоротити персонал або ні, знизити команді заробітну плату або ні, знизити ціни або ні, здешевити продуктовий портфель або ні, зупинити інвестиції або ні тощо. В цій ситуації можна сказати, що багато рішень приймається «всліпу», адже ніхто напевне не знає зараз, як саме поведе себе попит.

В цих умовах особливо важливим стають якість та швидкість управлінських рішень. На нашому Інтенсиві ми не тільки забезпечимо Вам потужну технологію процесів мислення ТОС (Теорії Обмежень), продемонструємо її дієвість на найсвіжішіх «карантинних кейсах» різних українських бізнесів, а й найголовніше – допоможимо Вам розробити та прийняти важливі рішення найбільш актуальних Ваших дилем.

Ми надаємо 30 днів безкоштовної підтримки Вашого власного аналізу після завершення Інтенсиву. Ви завжди зможете зв’язатись усіма сучасними засобами віддаленого зв’язку та отримати допомогу.

Увага – даний Інтенсив проводиться on-line двома частинами протягом двох днів. 

Перед модулем рекомендується прочитати книгу Елі Шрагенхайма «Управлінські дилеми», а також книгу Елі Голдратта «Правила Голдратта».

Деталі та реєстрація:
Інна Стеценко +38 050 696 45 63
i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.

Деталі

На даному модулі учасникам буде представлено фундаментальний інструмент розробки управлінських рішень – «діаграма конфлікту». Модуль наповнений практичними прикладами і кейсами. В рамках даного курсу Ви зможете вирішити ті дилеми, з якими стикаєтеся щодня. Представлена методологія надалі може бути застосовна не тільки в робочій сфері, але і в особистому житті.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Детальна програма

Реєстрація