Не серфінг, а дайвінг - процеси мислення для прийняття рішень. Київ
28  травня  2020
четвер

Програма призначена для тих, хто хоче поповнити свій арсенал сильним інструментом розробки управлінських рішень. Адже кожен день управлінець стикається з тисячами проблем різного роду. Це можуть бути як дрібні злободенні питання, так і масштабні стратегічні виклики. Всі вони, по суті, зводяться до простої формули: «робити - не робити». Наприклад, «Давати відстрочку платежу або не давати відстрочку платежу?», «Виводити новий продукт на ринок або відкласти запуск?», «Інвестувати в розвиток або фокусуватися на стабільності короткострокових результатів?», «Більше часу приділяти сім'ї або більше працювати?» тощо.

Дуже часто прийняти рішення так складно, тому що обидві альтернативи мають вади, а компроміс між ними або неможливий або неефективний. Так, витрати на розвиток погіршують результати сьогодні, а фокус на короткострокових успіхах погіршує майбутні результати…

На програмі учасникам буде представлений фундаментальний інструмент Процесів мислення - «діаграма конфлікту». Це чітка методологія, яка допомагає всебічно зрозуміти дилему, простежити причинно-наслідкові зв'язки та знайти вихід з вигодою для всіх сторін та концентрацією на головній меті. Ви навчитися виходити за рамки жорсткого вибору «або - або» та знаходити кардинально інше, ефективне рішення без компромісу - тільки win win.

Перед модулем рекомендується прочитати книгу Елі Шрагенхайма «Управлінські дилеми», а також книгу Елі Голдратта «Правила Голдратта».

Деталі та реєстрація:
Інна Стеценко +38 050 696 45 63
i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.

Деталі

На даному модулі учасникам буде представлено фундаментальний інструмент розробки управлінських рішень – «діаграма конфлікту». Модуль наповнений практичними прикладами і кейсами. В рамках даного курсу Ви зможете вирішити ті дилеми, з якими стикаєтеся щодня. Представлена методологія надалі може бути застосовна не тільки в робочій сфері, але і в особистому житті.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Детальна програма

Реєстрація