Виробникам: своєчасне та швидке виконання замовлень
Травень 2021 

Програма призначена допомогти виробникам лікувати основну "хворобу" виробництва під замовлння - тривалий термін виконання замовлень. Учасники познайомяться з повним інструментарієм для прискорення виконання замовлень, а також - істотного збільшення DDP.

Всі запропоновані рішення базуються на підході Теорії обмежень і дозволяють максимально ефективно використовувати виробничі потужності, розумно встановлювати першочергові завдання у виробництві та в результаті - збільшити власні продажі. Такий підхід до управління виробництвом підходить для тих власників та ТОП-менеджерів, які хочуть отримати максимум без інвестицій і готові познайомитися з абсолютно не традиційним підходом.

  • Основні посилки ТОС в управлінні виробництвом і 5 фокусирующих кроків ТОС.
  • Основна «хвороба» виробників під замовлення - виконання замовлень невчасно і тривалі терміни виконання замовлень. Кореневі причини основний «хвороби» виробників під замовлення.
  • Рішення для виробників з обмеженням усередині виробництва: повний набір рішень ТОС (алгоритми «Барабан-Буфер-Канат» і «Спрощений Барабан-Буфер-Канат») для підвищення пропускної здатності поточних потужностей підприємства.
  • Які рішення повинні бути прийняті і впроваджені для забезпечення високого рівня виконання замовлень в межах обіцяних термінів (яким чином зробити відсоток своєчасного виконання замовлень, близьким до 98%).
  • Які операційні зміни повинен зробити виробник подзаказного типу для істотного скорочення термінів виробництва замовлення (прискорити вдвічі або втричі).
  • Яким чином будується робота відділу постачання в пропоновані рішення.
  • Система моніторингу фпотенційних вузьких місць та система управлінських рішень по їх розширенню.
  • Зміна поточної системи оцінки ефективності виробництва на інші управлінські показники.

До участі в даному модулі рекомендується прочитати книги Елі Голдратта «Мета» і «Мета - 2: Справа не в везінні».

Деталі та реєстрація:
Інна Стеценко +38 050 696 45 63
i_stetsenko@applecons.com.ua


Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.

Деталі

Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення прибутку без інвестицій

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Детальна програма

Реєстрація