Роздріб та дистрибуція. Життєво важливі зміни в управлінні товарним потоком
22 квітня  2022

Наразі дистриб’ютори та роздрібні мережі в усьому світі в цілому та в Україні зокрема стикаються з порушенням Supply Chain. Кому пощастило в період карантину – відчувають небувалі сплески продажів та не встигають реагувати. Кому не пощастило – намагаються щось зробити, аби не втратити хоча б той невеличкий попит, який залишився. Все загострилось в період карантину. Проте ніхто напевне не знає, як довго буде відновлюватись попит, як швидко покупці позбавляться власного консерватизму та що саме вони будуть купувати. Усі ці факти накладають особливу вимогу на те, скільки та якого товару закупати, як його розподіляти, як керувати запасами та асортиментом. А найголовніше – нова реальність вимагає від ланцюгів постачань ще більш швидкої та адекватної реакції.

Apple Consulting® та Kyiv-Mohyla Business School (kmbs) запрошують Вас на Інтенсив «Роздріб і дистрибуція. Життєво важливі зміни в управлінні товарним потоком», на якому будуть представлені рішення та техніки побудови швидкого і більш ефективного управління товарним потоком.

Що дає програма:

  • Можливість побачити та витягти потенціал збільшення маржі з квадратного метру торговельної площі, середнього чеку, трафіку;
  • Знайти «корінь зла» ланцюгу постачання, що заважає генерувати високі фінансові результати;
  • Визначення поточних політик системи розподілу роздрібної мережі і дистриб'юторів, що вимагають змін;
  • Розуміння стратегічного значення розподільного центру для дистрибуції і ритейлу
  • Розуміння, як на цих технологіях побудувати Вирішальну конкурентну перевагу

Рекомендуємо прочитати книги Елі Голдрата "Я так и знал!" та "Цель-2: Дело не в везении"

Інна Стеценко,
☎ +38 050 696 45 63
+38 (044) 495 27 28 (29)
✉ i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.


 

Деталі

Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення маржі з 1 м2 (для рітейлу), маржі в цілому (для дистриб’юторів) і збільшення оборотності товарного запасу для обох сторін.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня компаній, що працюють в ритейлі та дистрибуції.

Детальна програма

Реєстрація