Роздріб та дистрибуція 4.0 - життєво важливі зміни в управлінні товарним потоком
Вересень 

Наразі дистриб’ютори та роздрібні мережі в усьому світі в цілому та в Україні зокрема стикаються з порушенням Supply Chain. Кому пощастило в період карантину – відчувають небувалі сплески продажів та не встигають реагувати. Кому не пощастило – намагаються щось зробити, аби не втратити хоча б той невеличкий попит, який залишився. Все загострилось в період карантину. Проте ніхто напевне не знає, як довго буде відновлюватись попит, як швидко покупці позбавляться власного консерватизму та що саме вони будуть купувати. Усі ці факти накладають особливу вимогу на те, скільки та якого товару закупати, як його розподіляти, як керувати запасами та асортиментом. А найголовніше – нова реальність вимагає від ланцюгів постачань ще більш швидкої та адекватної реакції.

Apple Consulting® та Kyiv-Mohyla Business School (kmbs) запрошують Вас 27-28 квітня на on-lineІнтенсив «Роздріб і дистрибуція 4.0 - життєво важливі зміни в управлінні товарним потоком», на якому будуть представлені рішення та техніки побудови швидкого і більш ефективного управління товарним потоком.

Зверніть увагу, що Інтенсив проводиться on-line протягом двох днів 27-28 квітня по пів-дня (з 10:00 до13:30). Як тільки Ви зареєструєтесь, Вам будуть доступні попередні відео-матеріали та завдання для оцінки власних процесів Supply Chain.

Також, для учасників Інтенсиву доступний аудит Supply Chain від Apple Consulting®. За умови надання даних по руху товарів по визначеному асортименту та локаціях. Після Інтенсиву протягом тижня від дати надання Вами даних Apple Consulting® проведе з вами зустріч та надасть звіт з оцінкою потенціалу, пакетом рекомендацій з покращень та відповідні методики.

Що дає програма:

  • Можливість побачити та витягти потенціал збільшення маржі з квадратного метру торговельної площі, середнього чеку, трафіку;
  • Знайти «корінь зла» ланцюгу постачання, що заважає генерувати високі фінансові результати;
  • Визначення поточних політик системи розподілу роздрібної мережі і дистриб'юторів, що вимагають змін;
  • Розуміння стратегічного значення розподільного центру для дистрибуції і ритейлу
  • Розуміння, як на цих технологіях побудувати Вирішальну конкурентну перевагу

Рекомендуємо прочитати книги Елі Голдрата "Я так и знал!" та "Цель-2: Дело не в везении"

Інна Стеценко,
☎ +38 050 696 45 63
+38 (044) 495 27 28 (29)
✉ i_stetsenko@applecons.com.ua

Також ви можете замовити корпоративний формат навчання.


 

Деталі

Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення маржі з 1 м2 (для рітейлу), маржі в цілому (для дистриб’юторів) і збільшення оборотності товарного запасу для обох сторін.

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня компаній, що працюють в ритейлі та дистрибуції.

Детальна програма

Реєстрація