"Операційна довершеність. ОРЕХ" Програма по реалізації змін в операційному потоці
17  червня  - 07 вересня  2021

Стартує набір на 4 модульну Програму управлінського розвитку для виробничих компаній «Операційна довершеність» http://opex.kmbs.ua від Києво-Могилянскої Бізнес-Школи та Apple Consulting. Програма дає все необхідне (full toolkit) аби власноруч зробити необхідні зміни у власному операційному потоці задля того, щоб без додаткових інвестицій навчитися чітко виконувати обіцяні строки, забути про постійні зриви планів, та як наслідок - збільшити прибуток вашої компанії. Це унікальна програма, в якій поєднані теорія, механіка кращих кейсів та практичний супровід перших кроків змін в операційних процесах. Старт Програми – 17 червня, закінчення навчання – початок вересня. Деталі та реєстрація: http://opex.kmbs.ua

Програма містить 4 модулі по два дні. Під час модулів учасники знайомляться з теоретичною частиною, ідентифікують хронічні проблеми власних операційних процесів і отримують напрямок розробки рішення для своєї компанії. Між кожним модулем присутній індивідуальний супровід від викладача. До участі запрошуються команди (2-4 людини, бажано власник/СЕО+операційний директор/директор з виробництва) від компанії, які готові подивитися без «рожевих окулярів» на власні процеси та реалізувати потрібні саме для вашої компанії зміни на практиці під час навчання.

Якщо ви «щось впроваджували», «десь навчались», «щось поліпшували» в операційному потоці, але після не бачите значного фінансового результату загалом для компанії, тоді ця програма саме для вас. Ви зможете отримати розуміння як правильно використовуючи основні підходи до покращення операційних систем (Теорії обмежень, LEAN, 6sigma тощо), досягти операційної довершеності та збільшити прибуток компанії.

На Програмі своїм досвідом «без купюр» та механікою здійснених операційних змін будуть ділитися власники та керівники таких компаній, як PET "Technologies", "Галичина", "Раут-Автоматик" тощо.

Деталі та реєстрація: http://opex.kmbs.ua

З усіх запитань та уточнень, звертайтесь:
Менеджер програм управлінського розвитку Ілля Лапко
+38 (073) 041 87 59
illia.lapko@kmbs.ua

Автор та викладач програми: Андрій Колотов, Партнер, керівник практики Теорії обмежень в Apple Consulting® 

На позиції регіонального директора з продажу компанії Robertson&Blums (США) вибудував департаменти продажу в Україні, Казахстані та Азербайджані. Згодом із партнерами заснував компанію InnoWare, яка займається впровадженням ERP и CRM систем Microsoft. 

У 2005 році доєднався до команди Apple Consulting® та очолив практику ТОС. 

Нині під його керівництвом або за його участі в Apple Consulting® реалізовано понад пів сотні проєктів. Серед задоволених результатами клієнтів: PET Technologies, «Галичина», Kormotech, Kosmo, Корпорація «Артеріум», Меблева компанія «Snite», IDS Borjomi Group тощо. 

За дорученням Goldratt1 став рецензентом українського видання світового бестселлера автора Теорії Обмежень Доктора Голдратта – книги «Мета». 

Деталі

Як вдосконалити операційні процеси так, щоб забезпечити значно більше замовлень, вдячних клієнтів і зрештою більший прибуток.
Від діагностики хронічних хвороб до запровадження механізму постійного вдосконалення операційних процесів.

На кого орієнтована подія
Засновники та СЕО
 • які шукають нові шляхи конкурування на ринку — не за рахунок зниження ціни чи відтермінування платежів
 • прагнуть звільнитися від постійного вирішення “міжфункціональних” конфліктів і більше фокусуватися
  на створенні цінності для клієнта
 • будуть раді налаштувати керованість операційної
  системи через одну точку контролю
 • прагнуть робити інвестиційні рішення, що окупаються швидше, мінімізувавши зайві дії та ризики
Директори з виробництва та СОО
 • які прагнуть позбутися постійного гасіння пожеж і величезної кількості негайної роботи
 • хочуть більше контролю та передбачуваності в операційних процесах
 • хочуть розібратися, як тією самою кількістю ресурсів забезпечити своєчасне виконання більшої кількості замовлень
 • хочуть мати практичний механізм інтеграції LEAN, 6sigma з глобальним покращенням потоку
Реєстрація