Про нас
Команда
 
Іван Пустовіт

Керівник практики трансформації
Спеціалізація / Сильні cторони

всі аспекти фінансового управління компаніями (промисловими холдингами, мережевим рітейлом, дистрибуцією), ТОС рішення для всіх ланок ланцюгів постачання. Вдумливість, жорстке дотримання процесів і процедур, при цьому – креативне і критичне мислення.

Професійний досвід

З 1998 року – економіст в Групі компаній «Victor» (м.Вінниця).
З 2001 року – аналітик з продажу в дистриб’юторській компанії «Континент» (FMCG) (м. Київ). Здійснив кар’єрний ріст від позиції аналітика з продажу до фінансового директора компанії;
З 2004 року в Apple Consulting® пройшов кар’єрний шлях від консультанта з фінансів до керівника практики фінансового управління та керівника комплексних консалтингових Проектів Apple Consulting®.

Освіта

Вінницький Державний аграрний університет, спеціальність «Бухгалтерський облік і аудит».

 

Додаткова освіта

2008 рік – пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів компанії Apple Consulting®

У компанії Іван керує комплексними консалтинговими проектами розробки та впровадження Стратегії та Тактики досягнення амбітних фінансових і ринкових результатів клієнтських компаній. Під керівництвом Івана багато клієнтських компаній досягли проривних фінансових результатів як в чистому прибутку, так і в збільшенні оборотності товарного запасу і ROI. Також, залучений в Проекти по створенню комплексної системи фінансового управління (управлінський облік і звітність відповідно до міжнародних стандартів, бюджетування). Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Клієнти».

 

Особисті досягнення

Брав участь у розробці стандартів і процесів консультування Apple Consulting®.
Як керівник, безпосередньо брав участь у розвитку пулу консультантів компанії.
Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях (EBA (European Business Association), Forbes, «Дистрибуція і логістика» і ін.).

 

Захоплення
велотуризм, дайвінг, фотографія та відеомонтаж.
 
 
 
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА