Наші клієнти

Рекомендація

Група компаній "Здравсервис"
Рекомендації клієнта

Вих № 13 Від 22 01.2021 р

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Група Компаній «Здравсервис» працює на ринку з 1996 року як великий дистриб’ютор лікарських засобів, виробів медичного призначення, БАДів, що оперує в декількох федеральних округах з клієнтською базою понад 5000 аптек. Поряд з дистрибуцією, в останні роки ми динамічно розвиваємо франчайзингову аптечну мережу під брендами «Здесь Аптека» і «Твой Доктор».

З компанією Apple Consulting® ми постійно працюємо з 2016 року. Всі ці роки консультанти «за руку» провели нас через серйозні трансформації за допомогою парадигми та інструментів TOC. Наша спільна робота розпочалась, коли мережа налічувала близько 100 аптек, мала дефектуру близько 20% і оборотність товарного запасу вище 40 днів. На сьогоднішній день наша мережа нараховує 500 аптек по ЦФО і ПФО РФ з дефектурою не більше 3-4% при оборотності до 30 днів запасу разом з РЦ і регіональним складом. За час співпраці з Apple Consulting® ROI бізнесу збільшений в 6 разів.

 Однак для акціонерів бізнесу найважливішими досягненнями спільної роботи стали навіть не значні фінансові результати, а дещо більше. Перш за все, компанія отримала однакове бачення мети, куди йде. Однаковий рівень інформованості про те, що ми будемо заміряти в якості процесу руху до цієї мети. При цьому Дерево Стратегії та Тактики S&Т стало робочим інструментом в компанії та без нього важко уявити собі розмову про стратегію. Виправлені KPI бізнесу на всіх рівнях: усунені суперечності, всі показники підпорядковані глобальним KPI та цілям розвитку бізнесу в цілому.

Ми стали здебільшого дивитися в одну сторону. З’явився навик проектної роботи. Коли є пілотні групи, є контрольні групи, є порівняння. Все це вже знаходиться на рівні ДНК компанії, це живе своїм життям.  

Спільно з консультантами, розроблені та впроваджені ін’єкції, які дають не тільки фінансові результати, а й знімають протиріччя. Іншими словами, є ефект, що не виміряємо. У нас пішла величезна кількість трудовитрат, пов’язаних з розгрібанням конфліктів і «гасінням пожеж».

Також, до нас прийшло чітке розуміння: коли ти спираєшся на твердий фундамент ланцюга поставок, то стає в рази легше займатися маркетингом і e-commerce. А якщо у тебе проблеми з логістикою, не допоможе навіть те, що ти – геніальний маркетолог.

Ми дякуємо Apple Consulting® за спільні 4 роки співпраці, за створений швидкий і «сухорлявий» Supply Chain, а головне – за створену нову культуру компанії з вшитими в її ДНК конкретними інструментами і парадигмами.  

Дмитро Сокол,
Акціонер ГК «Здравсервис»
Голова Ради Директорів

 

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика