Діалоги про операційну довершеність з тими, хто зміг…
12 жовтня  2021

Запрошуємо доєднатися до циклу on-line «Діалогів про операційну довершеність від тих, хто зміг…», які відбудуться в рамках нової унікальної програми "Операціна досконалість. ОрЕх" від Apple Consulting та kmbs. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

З 12 жовтня щовівторка, впродовж години наживо, ви почуєте з перших вуст про реалізовані зміни в операційному середовищі, які відбулися/відбуваються у таких компаніях, як крафтова сироварня «МУККО», виробник мінеральної води IDS Group, фармацевтична корпорація «Біофарма», «Молочна компанія Галичина», виробник приладів «Раут-Автоматик», виробник машин для видуву ПЕТ-тари PET Techologies.

Глибокі питання про досвід зміни операційних процесів, роль власника в цьому та звісно – найдорожчі факапи буде ставити Андрій Колотов, Adjunct professor kmbs, партнер Apple Consulting та Керівник практики ТОС. Учасники також матимуть змогу задати гостям свої питання.

Графік проведення «Діалогів…»:

12 жовтня, Микола Кмить, Голова Наглядової Ради Агрохолдингу МУККО

19 жовтня, Олександр Суворов, Засновник компанії PET Techologies

26 жовтня, Дмитро Макаренко, Сountry Chief Financial Officer at STADA Group (Біофарма) 

2 листопада, Вадім Просяніков Президент ТОВ «РАУТ-автоматік»

9 листопада, Володимир Петрина, Виконавчий директор «Галичина»

«OpEx» - це перша програма з операційної довершеності для виробників та сервісних компаній від Києво-Могилянської Бізнес-Школи та Apple Consulting®. Це DIY програма з впровадження, яка дає теоретичну базу та кастомізований індивідуальний супровід, аби за 4-модулі ви зрозуміли синергію усіх сучасних інструментів і концептів управління операційним потоком (Теорії обмежень, LEAN, 6sigma тощо), зробили перші зміни в своїх операційних процесах під час навчання і найголовніше - отримали перші операційні та фінансові результати. Аудиторія Програми - власники, СЕО, операційні директори та СОО. 

Детальніше про Програму: http://opex.kmbs.ua Деталі

П’ять годинних діалогів наживо від українських бізнесменів про досвід зміни операційних процесів, роль власника в цьому та звісно – найдорожчі факапи. 

На кого орієнтована подія

Керівники вищого і середнього рівня в компаніях

Реєстрація