Завжди потрапляйте точно в ціль! З Новим роком!
26.12.2018

Гуляючи з учнями по берегу річки, Вчитель сказав: «Річка змінюється кожної миті, ніколи не повторюючи свій вигляд двічі. Як би ви йшли до своєї мети?».

Перший учень відповів: «Я б завжди боровся з течією, плив проти неї вперед до своєї мети».

«Добре, – сказав Вчитель, – але ти ризикуєш одного разу потонути, так і не впоравшись з річкою. Перш ніж плисти проти течії, дізнайся, чи дійсно шлях до твоєї мети йде наперекір течії».

Другий учень сказав: «Я б плив за течією як пелюстка по воді, та набирався би досвіду на шляху». На це Вчитель відповів: «Це добре лише у тому випадку, якщо течія несе тебе до твоєї мети, інакше ти уподібнюєшся пелюстці, якій все одно куди плисти і в якій заплаві згнити».

Третій учень відповів: «Я б плив до своєї мети, змінюючи тактику – то віддаючись на волю течії, то прагнучі її побороти. Обходив би небезпечні місця, зупинявся би на відпочинок, але завжди – продовжував би шлях».

«Відповідь добра, але недостатньо мудра», – зауважив Вчитель, віддаляючись від річки. «Який же твій шлях по річці життя?» – запитали Учні.

«Я би навіть не пускався в плавання», – відповів він.

«Але хіба твоя мета вже досягнута!?», – здивувалися учні.

«Ні, – сказав Вчитель, – однак не до будь-якої мети можна дістатися вплав».

Бажаємо Вам завжди ясно встановлювати власні амбітні цілі, чітко визначати методи їх досягнення та виконувати намічене! Тоді Ви завжди влучите «у Яблучко»! З Новим роком!

З повагою,

Юлія Плієва та АСи

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика