0524
2870
Практика ТОС
Поділитися:

У вас, напевно, виникає запитання: «А що ж таке Теорія обмежень (ТОС)?». Якщо говорити коротко: ТОС - це філософія управління бізнесом, заснована на здоровому глузді. Автором концепції управління з ТОС є доктор Еліяху Голдрат. Впровадження підходів ТОС в світі відбувається впродовж останніх 25 років і компанії, які стали на цей шлях, створюють не тільки довгострокові конкурентні переваги, а й капіталізують на них набагато інтенсивніше, ніж конкуренти.

ТОС славиться своєю чіткістю і жорсткою прив'язкою до фінансових результатів. Якщо Ви впроваджуєте ТОС і не отримуєте протягом 3-6 місяців значний фінансовий ривок, це говорить лише про одне - щось впроваджено не вірно.

ТОС існує не як абстракція. Доктором Голдратом і його командою розроблені конкретні рішення ТОС для управління виробництвом, системою дистрибуції, маркетингом, продажами, фінансами, проектами та ін. функціями. Компаніям, що впровадили ці підходи, вдається в середньому до 50% скоротити рівень запасів; знизити до 0 «упущені» продажі, які нерідко складають від 15 до 50%; знизити терміни виробництва продукції і рівень незавершеного виробництва та багато іншого.

Команда Apple Consulting® пройшла навчання в Goldratt Schools і компанії SFS Co. (Голландія), отримала досвід впровадження ТОС на низці українських підприємств, а також має партнерські взаємини з експертами Goldratt Group по всьому світу, що дозволяє з упевненістю сьогодні запропонувати Вам такі послуги:

  • Впровадження комплексної системи ТОС як основний спосіб управління бізнесом (у такому разі впроваджуються всі основні рішення ТОС у виробництво, дистрибуцію, фінанси, маркетинг та продажу). У цих проектах результатом є досягнення амбітного рівня прибутку протягом 3-5 років, який компанія не в змозі досягти самостійно. У таких проектах гонорар консультанта становить% від досягнутого фінансового результату;
  • Впровадження рішень ТОС в систему управління дистрибуцією компанії. Результат - збільшення продажів в середньому на 15-50% при одночасному збільшенні оборотності запасів в середньому від 1,5 до 5 разів. Гонорар консультанта в такому випадку - це% від досягнутого результату від впровадження;
  • Впровадження рішень ТОС в систему управління виробництвом компанії. Результат - зменшення термінів виготовлення продукції в середньому від 1,5 до 3 разів при одночасному зниженні рівня незавершеного виробництва в середньому на 20-50%. Гонорар консультанта в такому випадку - це% від досягнутого результату від впровадження;
  • Проведення корпоративного тренінгу по будь-якому з додатків ТОС (1) загальне управління бізнесом по ТОС, 2) управління фінансами по ТОС, 3) управління виробництвом по ТОС, 4) управління ланцюгом поставок по ТОС, 5) управління маркетингом і продажами по ТОС, 6) управління проектами по ТОС, 7) комбінація зазначених тем у відповідності з даними компанії.

Зв'яжіться з нами для уточнення деталей.