0524
2870
Перші спільні кроки
Поділитися:

Помилка у виборі зовнішнього Консультанта може дорого коштувати компанії. Чого тільки варте розуміння в середині проекту, що Консультант робить зовсім не те, чого Ви очікували? Час і гроші вже витрачені, Ваш персонал пройшов ряд змін, а результат починає здаватися далеким від реальності...

Саме тому з самого початку спілкування ми пропонуємо нашому потенційному Клієнту дати про себе більше інформації, адже такий підхід дозволить зрозуміти проблему і знайти її рішення. Дійсно, на початковому етапі Консультанту важливо діагностувати потенційні ризики та проблеми, з якими він може мати справу, реалізуючи Проект. Тому відкритість дозволить переконатися, що Консультант володіє всіма компетенціями і ресурсами для професійної реалізації завдання.

Як зрозуміти «на березі», чи принесемо ми для Вас цінність?

Свого часу ми розробили інструмент «експрес-діагностика», якою активно користуємося донині і яка дозволяє нам з Вами мінімізувати ризики і можливі непорозуміння з самого початку.

Що являє собою експрес-діагностика?

Експрес-діагностика - це технологія, що дозволяє досить швидко визначити поточний стан компанії в кожній з її функціональних областей (виробництво, фінанси, маркетинг, продажі, закупівлі, загальне стратегічне і операційне управління та ін.) Експрес-діагностика відбувається у формі інтерв'ю ключових керівників Вашої компанії та аналізу низки документів. Інтерв'ю проводяться, як правило, протягом 1-2 робочих днів силами 3-4 консультантів за заздалегідь узгодженим з Вами планом. Ми маємо достатній досвід, щоб поставити ті запитання, які дають нам достовірні відповіді.

Що Ви маєте на виході?

В якості результату експрес-діагностики на Ваш розгляд будуть представлені Проектні Пропозиції (ПП), в яких відображено: наша незалежне бачення поточного стану компанії по виділених функціональних областях, існуючі недоліки і переваги. Ми обов'язково розставимо пріоритети в роботі. Адже проблем може бути багато, але в першу чергу ми порекомендуємо Клієнту спрямувати зусилля на ті зони, поліпшення яких дасть швидкий і відмінний результат для всієї компанії. Відповідно, в проектній пропозиції будуть висвітлені сутність, цілі і результати пропонованого нами проекту, перелік робіт, а також оціночні терміни і вартість виконання робіт. Такі Пропозиції ми презентуємо Вам і вже їх обговорення є основою для майбутнього контракту або для розставання.

Експрес-діагностика проводиться за наш рахунок, Ваша компанія не несе перед нами зобов'язань укладати з нами контракт. Пам'ятайте, мета даної роботи - дати більше інформації один про одного, щоб ніхто не помилився у виборі довгострокового партнера.

Важливо: Apple Consulting ® зобов'язується зберігати конфіденційність всієї отриманої інформації.

Запрошуємо Вас до перших спільних кроків!