0524
2870
Пройти навчання
Поділитися:

Бізнес-курс «Фарт тут ні до чого»

Бізнес-курс «Фарт тут ні до чого»

«Фарт тут ні до чого» - це спеціалізований модульний бізнес-курс, розроблений командою Apple Consulting ® на основі рішень ТОС (Теорії Обмежень) визнаного у світі «гуру перевороту в бізнес» Елі Гордрата, а також - на основі багаторічного досвіду Apple Consulting ® у впровадженні даних рішень в клієнтських компаніях. Бізнес-курс орієнтований на професіоналів, які зацікавлені в отриманні істотних фінансових результатів в своїх компаніях і готові заради цього проводити перетворення і змінювати власні парадигми, а також - традиційні підходи ринку. Кожен модуль бізнес-курсу є самодостатнім і може відвідуватися учасниками окремо без необхідності проходження попередніх або наступних.

Важливе зауваження: спеціальні знання ТОС для відвідування кожного з модулів не потрібні, однак попереднє прочитання книг Доктора Е. Голдрата дозволить Вам отримати більше цінності під час навчання.

Зміст бізнес-курсу

«Фарт тут ні до чого» складається з 5 важливих модулів, які розроблені з урахуванням питань, коментарів і зворотного зв'язку учасників попередніх сезонів бізнес-курсу. До того ж, нові сезони враховують досвід останніх впроваджень ТОС в бізнесах, а також - найсвіжіші світові розробки ТОС, отримані авторами бізнес-курсу на Міжнародній ТОСICO конференції.

ПЕРШИЙ модуль - рішення для торгових мереж і їх постачальників - дистриб'юторів / виробників з власною філіальною мережею.

ДРУГИЙ модуль - рішення для виробників, які працюють «на склад».

ТРЕТІЙ модуль - рішення щоденних управлінських дилем - методологія інструментів мисленевих процесів.

ЧЕТВЕРТИЙ модуль - рішення складних стратегічних і тактичних завдань за допомогою інструментів мисленевих процесів.

П'ЯТИЙ модуль - рішення для виробників, які працюють на замовлення.

Детальніше ознайомитися з програмою кожного модуля можна тут

Для уого цей бізнес-курс буде дійсно корисним:

Для тим, хто реально зацікавлений у суттєвому збільшенні прибутковості і ліквідності свого бізнесу, у збільшенні оборотності товарного запасу, налаштований запровадити відповідні зміни в своїх компаніях.

Для реєстрації на бізнес-курс просимо звертатися:

до Тимура Демчука (kmbs) за телефоном: +38 097 624-96-24,

або писати на e-mail: tdem@kmbs.com.ua

до Єгора Коваленко (Apple Consulting ®) за телефоном: +38 050 444-61-79,

або писати на e-mail: e_kovalenko@applecons.com.ua

Завантажити брошуру бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого»