0524
2870
Команда
Поділитися:

Головний актив Apple Consulting®

Основна цінність консультанта для клієнта не в його начитаності та знанні теорій управління, а в успішному досвіді застосування тих рішень, які приносять клієнту стійкий фінансовий результат.

Такий досвід напрацьовується роками при виконанні трьох умов: 1) знання рішень, які потрапляють в світлі голови, 2) глибоке розуміння економіки і аспектів ведення бізнесу (продиктовані досвідом роботи в таких компаніях, як Ваша), 3) вміння виносити уроки з помилок і постійно вдосконалюватися.

Саме так сформована і постійно вдосконалюється команда Apple Consulting®.

Юлія Плієва,
Партнер, Генеральний директор

Спеціалізація / Сильні сторони: стратегічний менеджмент, продажі та маркетинг, системне мислення, уміння знаходити взаємовигідні рішення (win-win).
Професійний досвід:
З 1997 року - очолила сімейну компанію «АЛБОТЕК» з оптової торгівлі нафтопродуктами. Підприємницька хватка дозволила не тільки наростити продажі, але й увійти в роздрібний нафтобізнес відповідно до самостійно розробленої унікальної на той момент бізнес-моделі.

З 1999 року - робота в міжнародній консалтинговій компанії Dr. Wieselhuber & Partner GmbH (Мюнхен) в якості старшого консультанта. Участь у проектах сприяння Фонду державного майна України в процесах приватизації; участь у створенні СП з Creditreform в Україні з надання кредитних довідок про контрагентів; реалізація низки проектів для українських компаній по розробці маркетингових і продуктових стратегій.

З 2001 року - генеральний директор Apple Consulting®.

З 2003 року - власник Apple Consulting®.

Освіта: Київський Національний Економічний університет, факультет «Міжнародної економіки і права», диплом з відзнакою Магістра економіки в галузі управління міжнародним бізнесом зі знанням іноземних мов. При вступі до магістратури отримала найвищий бал, за що була відзначена деканом факультету паном Лук'яненко Д.Г.

Додатково:
2005-2006 роки: Програма «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management» в Goldratt Schools.

2006 рік: Програма «ТОС Sales and Marketing in b2b» в компанії SFS Co. (Solutions For Sales Company), Голандія.

2007 рік: міжнародна сертифікація TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація з Теорії обмежень) по Інструментам процесів мислення (Jonah Program) і всім операційним додаткам ТОС.

2012 рік: Міжнародна програма The Odyssey (розроблена одним з кращих учнів Доктора Е.Голдратта - Аланом Барнардом, з метою поглиблення знань в області процесів мислення ТОС); (Ізраїль)

2013: Міжнародна програма The Odyssey (робота в якості ТОС-експерта) (Бразилія).

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®: Окрім питань стратегічного розвитку та операційного управління самої компанії, Юлія постійно бере участь або в якості консультанта, або в якості Аудитора в консалтингових проектів Apple Consulting®. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:
- Автор і викладач єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фар тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року. Також, є викладачем МВА kmbs.

- Переможець у номінації «Молодий Підприємець року в Україні» на міжнародному конкурсі Ernst & Young "Підприємець Року в Україні 2007».

- Два роки поспіль перебуває в десятці кращих бізнес-леді країни за версією Companion Group, 2008 і 2009 рік.

- Учасник Європейського Форуму молодих лідерів «Соціальна єдність без кордонів», BMW Stiftung Herbert Quandt, 2009 рік, а також - постійний член Alumni BMW Stiftung.

- Учасник семінару Aspen «Відповідальне лідерство», організованого Американським Інститутом Aspen за підтримки Фонду Віктора Пінчука, 2012 рік. Член Aspen-спільноти в Україні та член Асоціації Aspen.

- Автор численних публікацій в ділових і спеціалізованих ЗМІ України (Forbes, «Бізнес», «ІнвестГазета», «Компаньйон», «Стратегії», ін.), Веде кілька авторських колонок («Київстар Бізнес Дайджест», «Ліга Бізнес Інформ», WoMo), постійний доповідач на різних професійних конференціях.

- Автор і ведучий on-line відео-курсу «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужного підходу до управління бізнесом» першого в Україні on-line порталу безкоштовної освіти Prometheus

Захоплення: музика fado, азартні ігри, готелі, висока кухня.

Андрій Колотов,
Партнер, Керівник практики ТОС Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: глибоке знання всього ланцюга постачання «виробник - постачальник - мережевий роздріб» і вміння його вдосконалити, критичне мислення, принциповість.

Професійний досвід:
З 1993 року був у першій хвилі українських консультантів, які працювали в Міжнародному інституті бізнесу і Українському центрі післяприватизаційної підтримки підприємств.
З 1997 року - регіональний директор з продажу компанії Robertson & Blums (США). Успішно побудував в компанії департамент продажів в Україні, Казахстані та Азербайджані, а також - реалізовував багатомільйонні угоди з клієнтами з України, Росії та Казахстану.
З 2001 року - співзасновник і співвласник компанії InnoWare (впровадження ERP).
З 2005 року - партнер і керівник ТОС-практики в компанії Apple Consulting®.

Освіта: Київський інститут інженерів цивільної авіації, факультет «Автоматики та обчислювальної техніки».

Додатково:

1994 рік - Школа економіки (Проект The World Bank, Австрія)

1999 рік - (American Management Association (AMA), США, Чикаго

1999 рік - Decker Communication (США, Чикаго) - навички комунікації

2005-2006 роки: Програма «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management» в Goldratt Schools.

2006 рік: Програма «ТОС Sales and Marketing in b2b» в компанії SFS Co. (Solutions For Sales Company), Голандія.

2007 рік: міжнародна сертифікація TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація з Теорії обмежень) по Інструментах процесів мислення (Jonah Program) і всім операційним додаткам ТОС.

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:

Саме Андрій став керівником першого в Україні і в компанії Apple Consulting® Проекту з впровадження ТОС в мережі аптек «Аптека гормональних препаратів», яка як і раніше зберігає свої операційні ТОС-переваги і одні з кращих показників в галузі.

У компанії Андрій також відповідає за найбільш складні комплексні проекти, займається «постачанням» знань і новітніх міжнародних розробок в області ТОС. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:

- Автор і викладач бізнес-курсу - єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року;

- Автор майстер-класів, бізнес-рингів та бізнес-симуляторів по найбільш хвилюючим компанії темам.

Захоплення: Аерофотозйомка, складання та пілотування наземно керованих літальних апаратів.

Іван Пустовіт,
Керівник практики фінансового управління Apple Consulting®,

Спеціалізація / Сильні сторони: всі аспекти фінансового управління компаніями (промисловими холдингами, мережевим рітейлом, дистрибуцією), ТОС рішення для всіх ланок ланцюгів постачання. Вдумливість, жорстке дотримання процесів і процедур, при цьому - креативне і критичне мислення.

Професійний досвід:
З 1998 року - економіст в Групі компаній «Victor» (м.Вінниця).
З 2001 року - аналітик з продажу в дистриб'юторській компанії «Континент» (FMCG) (м. Київ). Здійснив кар'єрний ріст від позиції аналітика з продажу до фінансового директора компанії;
З 2004 року в Apple Consulting® пройшов кар'єрний шлях від консультанта з фінансів до керівника практики фінансового управління та керівника комплексних консалтингових Проектів Apple Consulting®.

Освіта: Вінницький Державний аграрний університет, спеціальність «Бухгалтерський облік і аудит».

Додатково:
2008 рік - пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:
У компанії Іван керує комплексними консалтинговими проектами розробки та впровадження Стратегії та Тактики досягнення амбітних фінансових і ринкових результатів клієнтських компаній. Під керівництвом Івана багато клієнтських компаній досягли проривних фінансових результатів як в чистому прибутку, так і в збільшенні оборотності товарного запасу і ROI. Також, залучений в Проекти по створенню комплексної системи фінансового управління (управлінський облік і звітність відповідно до міжнародних стандартів, бюджетування). Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:
Брав участь у розробці стандартів і процесів консультування Apple Consulting®.
Як керівник, безпосередньо брав участь у розвитку пулу консультантів компанії.
Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях (EBA (European Business Association), Forbes, «Дистрибуція і логістика» і ін.).

Захоплення: велотуризм, дайвінг, фотографія та відеомонтаж.

Олександр Соколенко,
Старший консультант, менеджер проектів Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні Сторони: ТОС рішення для всіх ланок ланцюгів постачання. Глибоке розуміння поведінки організацій. Всі аспекти фінансового управління компаніями (промисловими холдингами, мережевим рітейлом, дистрибуцією). Цілеспрямованість і наполегливість. Аналітичний склад розуму. Націленість на результат.

Професійний досвід:
З 2000 року пройшов кар'єрний шлях від бухгалтера цеху до управління підрозділом фінансово-економічної служби одного з лідируючих підприємств України - ВАТ ГМК "Криворіжсталь" (Arcelor Mittal).
З 2004 року в компанії Apple Consulting® з позиції консультанта практики фінансового управління виріс до одного з найсильніших керівників Проектів компанії.

Освіта: Київський національний економічний університет, фінансово-економічний факультет, спеціальність «Фінанси і кредит».

Додатково:
2008 рік - пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Е. Шрагенхайма.

2009 рік - пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Одеда Коуена

Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:Під керівництвом Олександра багато клієнтів Apple Consulting® з таких сфер як виробництво, дистрибуція і мережевий рітейл досягли визначних фінансових результатів і надовго зміцнили свої ринкові позиції, в основі яких - створені та запроваджені вирішальні конкурентні переваги. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:

Здійснює безпосередню участь у розробці, реалізації та коригуванні стратегії Apple Consulting®. Як керівник, безпосередньо брав участь у розвитку пулу консультантів компанії.
Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях (Forbes, «Дистрибуція і логістика», Logistics Forum і пр).

Захоплення: зимові види спорту, великий теніс.

Ігор Бундз,
Старший консультант Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: Експерт у галузі Інструментів процесів мислення. Глибоке розуміння поведінки організації і вміння розробити нетривіальні рішення для розвитку бізнесу. Цілеспрямований і прагматичний.

Професійний досвід:
З 2000 року економіст в торгівельній компанії.
З 2003 року - експерт відділу забезпечення активних операцій в Західному Головному Управлінні Приват Банку (м.Львів).
З 2005 року - економіст з фінансової роботи в Інвестиційної компанії «Комфорт-Інвест».
З 2006 року - заступник директора з фінансових питань Групи будівельно-інвестиційних компаній «Гаразд-Україна».
З 2007 року пройшов кар'єрний ріст в Apple Consulting® від консультанта з фінансів до Старшого консультанта в проектах розробки та впровадження проривних стратегій в холдингах, виробничих і торгових компаніях.

Освіта:
- Державний Технічний Університет ім. І. Пулюя (Тернопіль).
- Львівська Комерційна Академія, спеціальність «Облік і аудит».

Додатково:
2008 рік - пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:
В команді Ігор задіяний у проектах, пов'язаних з побудови систем управління компаніями і холдингами, а також - у проектах з побудови комплексної системи фінансового управління. За участю Ігоря або під його керівництвом були розроблені та реалізовані унікальні стратегії забезпечення проривних фінансових і ринкових результатів для ряду клієнтів Apple Consulting®. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:
- Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України.
- Спів-викладач kmbs в модулях бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» по Інструментам процесів
мислення.

Захоплення: гра в футбол і глибоке знання всього про футбол всіх епох і країн.

Ярослав Брезицький,
Консультант Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: Управління товарними запасами, управління асортиментом, управління виробництвом. Фінанси. Гнучкість, толерантність, почуття гумору, чуйність і участь.

Професійний досвід:
З 2000 року - економіст в ДПЗД «Укрінтеренерго».
З 2007 року - фінансовий аналітик департаменту постачання в холдингу «Ренесанс Кепітал Інвест» (торговий дім ЗАТ «Житомирські ласощі», ЗАТ «Подільський цукор» та ін.).
З 2008 року - консультант в Apple Consulting®. За час роботи в Apple Consulting® від консультанта з фінансів виріс до повноцінного консультанта з управління і вже взяв на себе керівництво групи консалтингових Проектів компанії.

Освіта: Київський національний економічний Університет, факультет економіки та управління, спеціальність «Менеджмент у виробничій сфері».

Додатково:
2008 рік - пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:
На початку кар'єрного шляху в Apple Consulting® працював в проектах з побудови комплексної системи фінансового управління в холдингах, на промислових підприємствах і в торговельних компаніях. За рахунок прогресивного професійного зростання на даному етапі працює або як консультант, або як керівник Проектів з розробки та впровадження конкурентної переваги в клієнтських компаніях. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».

Особисті досягнення:
- Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях («Дистрибуція і логістика»).
Захоплення: приборкання йоркширських тер'єрів.

Інна Стеценко,
консультант з маркетингу Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: аналіз ринків і трендів, маркетинг і клієнт-сервіс, event-менеджмент. Вміння зібрати, систематизувати та проаналізувати величезну базу даних і вміння читати «між рядків». Високі організаторські здібності і увага до деталей.

Професійний досвід:
З 1995 року - секретар в компанії «Агротехніка» (торгівля запчастинами для сільгосптехніки).
З 1996 року - секретар в компанії «Онкотест» (розробка тестових систем для діагностики онкологічних захворювань).
З 2001 року - зробила кар'єру в Apple Consulting® з позиції особистого асистента генерального директора до консультанта з маркетингу, працює з моменту створення компанії.

Освіта: Національний університет культури і мистецтв, спеціальність «Менеджмент».

Додатково:
2008 рік - пройшла навчання в Goldratt Schools за курсом Еліяху Шрагенхайма.
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:
У команді відповідає за корпоративні маркетингові проекти, дослідження потреб клієнтів та розробку пропозицій і маркетингових заходів як для Apple Consulting®, так і для клієнтів компанії. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».
Особисті досягнення: участь в організації та проведенні щорічної Європейської ТОСІСО конференції (понад 200 учасників, 15 міжнародних спікерів щороку, масштабна рекламна кампанія).

Захоплення: катання на гірських лижах, кулінарія, шопінг.

Галина Щербак,
PR-менеджер Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: журналістика і зв'язки з громадськістю. Креативність, комунікабельність, відповідальність, добрі організаційні здібності, вміння знаходити нестандартні підходи до вирішення складних завдань.

Професійний досвід:

З 2006 року - служба дирекції програм ТОВ «ЛКТ»

З 2007 року - редактор Центру зв'язків з громадськістю Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

З 2010 року - начальник Центру зв'язків з громадськістю Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

З 2015 року - PR-менеджер в компанії Apple Consulting®

Освіта:

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, факультет масових комунікацій, спеціальність «Журналістика»; освітньо-кваліфікаційні рівні «магістр» та «спеціаліст» з відзнакою.

Додатково:

2008 рік - програма з євроінтеграції фонду Robert Boch Stiftung
2013/2014 рік - курс німецької мови в Goethe-Institut в Україні

Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:

У компанії відповідає за правильно вибудувані внутрішні комунікації, а також підтримку комплексного інформаційного обміну компанії з провідними діловими виданнями, бізнес-асоціаціями, соціальними організаціями та партнерами. Вносить істотний внесок в інформаційну складову спільних Проектів Apple Consulting® і клієнтів.

Особисті досягнення:

Автор ряду наукових публікацій про розвиток PR в Україні, а також практичних аспектах підготовки телевізійних журналістів у вищих навчальних закладах.

Захоплення: подорожі, фотографія, плавання, конструювання одягу.

Оксана Мічинська,
офіс-менеджер і особистий асистент Генерального директора

Спеціалізація / Сильні сторони: Гостинність, відповідальність і організованість, працьовитість, гострий розум, лідерські якості і чарівність, повне забезпечення тилу компанії і Генерального директора. Приємний голос саме цієї дівчини Ви чуєте, дзвонячи в Apple Consulting®.

Професійний досвід:

З 2009 року – оператор Call-centre «Надра Банку»
З 2010 року – фінансовий консультант АТ «Укрсиббанк» BNP Paribas Group
З 2012 року – Головний спеціаліст з обслуговування заможних клієнтів «Дочірній Банк Сбербанку Росії»
З 2014 року – Експерт з Преміум банкінгу АТ «ОТП Банк»
З 2015 року в Apple Consulting® надійно забезпечує всі back-office процеси компанії, а також полегшує ефективну роботу генерального директора.

Освіта:

Київський Національний університет ім.Тараса Шевченка, Економічний факультет, спеціальність «Фінанси і кредит»

Додатково:

Тренінг «Управління часом та делегування» BogushTime Technologies 2014р.
Майстер-клас «Навички комунікацій» АТ «Сбербанк Росії» 2014 р.
Тренінг «Майстерність продажу» АТ «ОТП Банк» 2015р.
Семінар «На хвилях стресостійкості» АТ «ОТП Банк» 2015р.

Захоплення: Вивчення аспектів практичної психології, ведичної філософії, велоспорт, відпочинок з наметами.

Єгор Коваленко,
консультант з маркетингу Apple Consulting®

Спеціалізація / Сильні сторони: координація освітніх подій компанії, повна підтримка перекладами і наданням ринку методологічних матеріалів ТОС від міжнародних експертів. Невичерпний оптимізм, енергійність, стресостійкість, життєрадісність.

Професійний досвід:
З 2009 року - репетитор з англійської мови.
З 2011 року - менеджер з продажу в "Укрноопроект".
З 2012 року - еккаунт-менеджер по роботі з ключовими клієнтами в UAB "GreenPlaneta".
З 2013 року - консультант з маркетингу в Apple Consulting®.

Освіта: Київський Національний Економічний Університет, спеціальність "Менеджмент організації"

Додатково:
Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».
Досягнення для клієнтів Apple Consulting®:
Бере активну участь у всіх маркетингових та рекламних активностях компанії та її клієнтів. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ «Краща практика».
Особисті досягнення: створення web-сайту Apple Consulting® на новій, більш дружньою для клієнтів платформі, вирішення технічних завдань різної складності.
Захоплення: військове моделювання, музика.