0524
2870
Наші досягнення
Поділитися:

Підсумки року – 2007

Наші клієнти та спільні досягнення

У 2007 році команда реалізувала ряд масштабних проектів, які дозволили нам спільно з клієнтами створити нові цікаві розробки та досягти нових фінансових результатів.

Завершено Проект щодо вдосконалення системи управління мережі продуктових супермаркетів «Spar». Результатом масштабної і кропіткої роботи став «Єдиний стандарт торгово-технологічних процесів», який не тільки готовий до впровадження у власній мережі ВАТ «Черкаський Будинок торгівлі», але і є додатковою цінністю для франчайзі. Розробка «Єдиного стандарту» торгово-технологічних процесів здійснювалась з чіткою метою забезпечити 100%-ову наявність товарів на полицях. Крім цього, в ході реалізації проекту були створені відповідні системи мотивації співробітників мережі, а також система управлінського обліку і звітності, яка відповідає стандартам МСФЗ.

За підсумками першого етапу Проекту з ТОВ «Аптека гормональних препаратів» оборотність запасів мережі виросла в 1,8 раз, а запаси продукції на центральному складі зменшилися на 30%. Це дозволило вивільнити оборотні кошти компанії і в грудні 2007 року відкрити нову аптеку без залучення позикового капіталу.

У ході реалізації проекту з великим алкогольним холдингом у сфері фінансового управління Apple Consulting® спільно з менеджментом компанії розробили систему управління, відповідні бізнес-процеси і документообіг, що регулюють взаємини між новоствореною керуючою компанією і підприємствами холдингу. Крім цього, консультанти Apple Consulting ® розробили ключові вимоги до функціональності автоматизованої системи.

Успішно реалізована велика частина робіт по проекту з ТОВ «Запорожметалл Холдинг», одним з найбільш великих металоторговельних підприємств України. В процесі роботи було розроблено комплексний стратегічний план розвитку холдингу на 3 роки. Крім розробки стратегії були проведені роботи з формалізації та аналізу процесів «як є», вироблені вимоги до нової автоматизованій системі компанії. Після етапу аналізу реалізовані завдання щодо посилення управління деякими функціями компанії:

  • запропоновані зміни в організаційній структурі, а саме посилення функцій маркетингу, продажів, транспортної логістики;
  • розроблені процеси «To Be» в управлінні закупівлями: впроваджені процедури систематичного аналізу та контролю рівня запасів; розроблені методичні матеріали з оптимізації управління запасами товарів;
  • розроблені процеси «To Be» в управлінні продажами: впроваджені процедури систематичного контролю рівня втрачених продажів; визначені основні напрямки робіт по збільшенню пропускної здатності київського складу; розроблені рекомендації та комплекс заходів щодо просування нового продукту мережі на ринок; розроблені методичні матеріали з калькуляції собівартості мереж і підходи до ціноутворення по них;
  • стартував наступний етап робіт з розробки процесів «To Be» в управлінні фінансами і з проведення тендера на вибір нової автоматизованої системи управління компанією.

Холдингова компанія «Укртехнопром» завдяки співпраці з Apple Consulting® отримала необхідний обсяг фінансування, оскільки основою для довіри фінансової установи-кредитора стало розроблене на високому рівні техніко-економічне обґрунтування. Залучені ресурси були спрямовані підприємством на поповнення оборотних коштів.

Інноваційні проекти

Apple Consulting® спільно з паном Джоном Л.Томпсоном, Головою Ради директорів міжнародної організації TOCICO і власником Global Focus LLC, а також Хейті Пакком, регіональним директором Goldratt Group у Східній Європі, провели безпрецедентний для СНД бізнес-курс «Процеси мислення». Його учасники отримали можливість 10 днів присвятити глибокому аналізу свого бізнесу та своїх ринків, щоб розробити сильні стратегічні рішення. Учасниками бізнес-курсу стали бізнесмени з України, Росії, Прибалтики, Казахстану та Молдови.

Організований в жовтні Apple Consulting® спільно з Києво-Могилянською Бізнес Школою бізнес-симулятор під назвою «Виробництво по-максимуму» став підготовчим етапом для участі в бізнес-курсі «Фарт тут ні до чого». Учасники програми були задіяні в імітаційній грі-симуляції з використанням міні-обладнання, що дозволило їм краще зрозуміти принципи роботи інструментів Теорії Обмеження.

А перша Інтернет-конференція з ТОС в режимі он-лайн, яка відбулася у вересні за ініціативою Києво-Могилянської Бізнес Школи на сайті innovations.com.ua із залученням Apple Consulting ®, викликала значний інтерес у керівників українських підприємств. Конференція була продовженням практики нетрадиційних форматів навчання.

За підсумками поїздки консультантів ТОС-практики на щорічну міжнародну конференцію ТОСICO в Лас-Вегас (листопад 2007 року) на ринку України будуть представлені найсвіжіші світові кейси і результати впровадження ТОС. Також, досягнуто згоди з Главою ТОСICO про проведення Регіональної конференції з ТОС в Києві в 2008 році для учасників з країн Східної та Західної Європи.

Подія № 1

Безумовно, знаковою подією року стала перемога Юлії Плієвої на національному етапі Міжнародного конкурсу «Підприємець року - 2007» (Entrepreneur Of The Year Award), організованого компанією «ERNST & YOUNG». Рішенням незалежного журі, вона стала кращим «Молодим підприємцем 2007 року». Такий успіх цілком закономірний, адже за 7 років, протягом яких Юлія Плієва очолює Apple Consulting®, компанія змогла завоювати не тільки міцні ринкові позиції, але й стійку ділову репутацію.

* * *

Підводячи підсумки 2007 року, команда Apple Consulting ® дякує всім своїм клієнтам і партнерам. Ми сподіваємося, що і далі будемо надійним союзником українських компаній у досягненні амбітних результатів.