0524
2870
Наші досягнення
Поділитися:

Підсумки року – 2006

У 2006 році ми реалізували безліч різнопланових консалтингових проектів для наших клієнтів. Детальніше про суть і результати реалізованих проектів Ви можете дізнатися в розділі «Краща практика».

У 2006 році ми продовжили інтенсивно знайомити ринок України з підходами ТОС (теорії обмежень), автором якої є всесвітньо відомий «гуру перевороту в бізнесі» Еліяху Голдрат (www.goldrattconsulting.com). Ми продовжили виступати спонсором і партнером ВД «Максимум» у виданні книги «Ціль. Ціль - 2 », яка є бестселером серед ділової літератури світу і також стала бестселером в Україні.

Ми ініціювали та організували (у партнерстві з компанією Conference House) Першу Міжнародну конференцю «Теорія Обмежень (ТОС): методика, впровадження, фінансові результати», на якій виступили як наші клієнти, які досягли за допомогою ТОС амбітних фінансових результатів, так і міжнародні консультанти, що впроваджують підходи ТОС в компаніях Західної та Східної Європи.

Співробітники нашої компанії завершили навчання в Goldratt Schools, склали іспити і пройшли сертифікацію у міжнародній організації TOCICO. Також ми досконально вивчили рішення ТОС в області маркетингу і продажів в рамках курсу навчання, що проходив у Голландії в компанії SFSCo. (Solutions for Sales Company).

Ми пройшли довгий шлях для забезпечення захисту своїх ноу-хау і стандартів нашої роботи під ім'ям Apple Consulting®: рішенням Державного департаменту захисту інтелектуальної власності нам видано Свідоцтво, яке підтверджує право на володіння ТМ «Apple Consulting ®» і можливість надання консалтингових послуг під даною ТМ. Таким чином, ми убезпечили себе від ситуацій неправомірного використання нашого імені і надання послуг під ним не нашою командою.

Юлія Плієва, як лідер Apple Consulting®, вийшла у фінал Міжнародного конкурсу «Підприємець року в Україні», що був проведений компанією Ernst & Young. В Україні цей конкурс проводився вперше і вперше Україна приєдналася до 38 країн, охоплених даним конкурсом ось вже впродовж 20 років. Рішенням високого журі на чолі з Анатолієм Кінахом Apple Consulting® вийшла у фінал у числі керівників успішних українських компаній таких, як IDS Group, «Ощадбанк», «Інком», «Нібулон», «AVentures Group», «ХХІ століття» та ін.

У 2006 році титул «Містер офіс - 2006» присвоєно Дмитру Турло, керівнику практики стратегічного управління компанії Apple Consulting ®. Даний конкурс щорічно проводиться Music Radio і в жорсткій боротьбі за право переможця виграв наш Дмитро. За іронією долі, «Містером офіс - 2005» став екс-співробітник Apple Consulting® Ігор Гончаренко.