0524
2870
Про нас
Поділитися:

Згадайте 2000 рік. Чи замислювалися Ви тоді про те, що Вам потрібен зовнішній консультант? Якщо так, то чи були Ви чітко переконані в тому, яку проблему з його допомогою Ви хотіли б вирішити і які саме інструменти хотіли б застосувати?

Саме тоді стартував бізнес Apple Consulting®. Будучи всі ці роки незалежною від іноземних інвестицій, фінансування міжнародних донорських організацій, кишенькових капіталів холдингів і материнських бізнес-структур, наша компанія самостійно вибудувала свій шлях і виросла до впізнаваного та авторитетного гравця ринку управлінського консультування.

На початку нашого шляху ми більшою мірою надавали послуги різним як за масштабами, так і за сферою діяльності компаніям, в галузі фінансового управління. Ми допомагали бізнесам вдосконалювати систему управлінського обліку і звітності відповідно до міжнародних стандартів, з нуля створювали бюджетні процеси в компаніях, розробляли нові бізнес-процеси за принципом «як має бути» і всі ці розробки перекладали на деталізовані технічні завдання для подальшої автоматизації. Такий глибокий підхід, в тому числі, дозволяв допомагати нашим клієнтам у проведенні незалежних тендерів на вибір ERP і відповідного ІТ-підрядника, що забезпечило не тільки істотне зниження ризиків неуспіху впровадження, але й економію часу і грошей.

Однак, за роки нашої практики фінансового управління, ми прийшли до висновку про те, що наша професійна допомога не завжди прямо конвертується в додатковий фінансовий результат клієнтської компанії. І це нас не влаштовувало. Ми ніколи не хотіли бути консультантами, які працюють на погодинних ставках і створюють звіти, які нерідко згодом припадають пилом на столах у кабінетах власників та директорів компаній.

Така внутрішня незадоволеність викликала в нас пошук інших сфер консультування, які б приносили реальну цінність нашим клієнтам – не на словах і у вигляді гарних презентацій, а на розрахункових рахунках і в P&L компаній.

Таким чином, з часом ми наростили практику стратегічного консультування, яка допомагала нашим клієнтам у розробці конкурентної стратегії з подальшою перебудовою системи управління компанією під виконання встановлених стратегічних цілей. Перебудова системи управління нерідко включала зміну організаційної структури компанії, функціоналу та системи мотивації ряду співробітників, удосконалення бізнес-процесів і навіть «апгрейд» фінансової функції. Але й цього, в нашому розумінні, було недостатньо для досягнення бізнесами амбітних фінансових результатів.

Як консультанти з управління, ми знаємо суть всіх прогресивних управлінських технологій, що існують в світовій практиці менеджменту, і маємо чітке розуміння, які з них приносять результати, а які – ні. У 2004 році ми познайомилися з працями Доктора Елі Голдрата, автора Теорії Обмежень.Підходи Теорії Обмежень нас вразили своєю глибиною, здоровим глуздом і навіть якоюсь очевидністю. У 2005 році ключова команда нашої компанії пройшла навчання в Goldratt Schools серед першого ешелону ТОС-експертів світу. В ході такого навчання стало зрозуміло, що ТОС з концепції вже давно переросла в абсолютно конкретні інструменти та рішення, кожен з яких націлений на два основних моменти для організації:

 1. збільшення одиниць цілей, що генеруються нею (для бізнесу – збільшення прибутку і віддачі на вкладений капітал);
 2. посилення конкурентних позицій (досягнення покращень сьогодні як фундаменту для постійного процвітання організації в майбутньому).

З 2005 року наша команда проходить щорічне навчання, удосконалення наших знань і досвіду в міжнародних ТОС-школах та організаціях, серед яких: TOCICO – єдина в світі Міжнародна Сертифікаційна ТОС організація, SFS.Co (Solutions For Sales), Goldratt Schools, TOCPA та ін Наші консультанти пройшли міжнародну сертифікацію TOCICO і Jonah Course.

Пройшовши такий еволюційний шлях осмислення, усвідомлення, навчання, практики конкретних інструментів і підходів до підвищення ефективності бізнесу, а також накопичення власного багатого досвіду, статусом на сьогодні наша компанія поєднує унікальні компетенції. Такі компетенції дозволяють забезпечувати нашим клієнтам не локальні поліпшення окремо взятих функцій, а системний погляд на компанію і це один з принципових аспектів нашої діяльності. Причому, ми йдемо далі – ми не тільки формуємо системний погляд на компанію і розробляємо рекомендації довгострокового її поліпшення, ми супроводжуємо компанію в цьому складному, але амбіційному шляху перетворень і розділяємо відповідальність за власні рекомендації, прив'язуючи більшу частину свого гонорару до досягнутого фінансового результату.

Ми с гордістю відмічаємо, що нашими клієнтами у різні часи були компанії, які постійно піклуються про посилення своїх лікуючих позицій і готові для цього здійснювати системні зміни. Серед таких компаній: «Суматра Лтд.» (мережа магазинів drogerie «КОСМО» и мережа аптек «Аптека КОСМО»); Об’єднання «Текстиль-Контакт»; Група компаній Bears Capital Management; ТОВ «Нові продукти (ТМ «Старий Друже», ТМ «Shake», ТМ «Cramel»); ВАТ «Житомирський маслозавод «Рудь» (ТМ «Рудь», ТМ «Империя»); корпорація «Артеріум»; НПО «Поверхность», ВАТ «Запорожогнеупор», Молочна компанія «Галичина», Корпорація «Агро-Союз», Група компаній Elit Group, IDS Group та багато інших. Детальніше про зміст та результати реалізованих проектів Ві можете дізнатись у розділі «Лучшая практика».

Ліпше від будь-яких слів про наші досягнення скажуть цифри, тому з 2013 року ми ведемо підрахунок фінансового результату, який був принесений нашим клієнтам за час спільної роботи. Він виражається в 2 важливих показниках: накопичувальна маржа, принесена нашими рішеннями, і вивільнені з запасів клієнта гроші. З цими даними Ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту, де у вигляді Лічильника досягнень наших клієнтів наведені найсвіжіші дані показників. Про те, чому були обрані саме ці показники і як ми їх рахуємо, читайте за посиланням.

Наші компетенції дозволяють нам викладати авторський бізнес-курс «Фарт тут ні до чого» в кращій бізнес-школі України – kmbs. Ми також є ініціаторами і організаторами Європейської ТОСICO конференції, яку регулярно проводимо в Києві. Наша компанія постійно надає цінність ринку у вигляді аналітичних і практичних статей, публікацій, проведення бізнес-рингів та інших форм комунікації з бізнес-спільнотою, що дозволяють багатьом компаніям самостійно проводити поліпшення свого бізнесу.

Детально з нашими компетенціями та послугами, що надаються, Ви можете ознайомитися в розділі «Послуги, які принесуть Вам цінність».

Чого ми не робимо:

 • Ми не працюємо з фрілансерами (людьми, які не є штатними співробітниками нашої компанії, але готові час від часу брати участь в консалтингових проектах);
 • Ми не працюємо в міжнародних донорських проектах і не отримуємо фінансування від подібних організацій;
 • Ми не займаємося безпосереднім впровадженням ІТ-технологій і не лобіюємо інтереси конкретної ІТ-компаній;
 • Ми не підміняємо консалтингові проекти тренінгами;
 • Ми не рекомендуємо клієнтам те, що не зможемо реалізувати;
 • Ми не декларуємо того, чого ми не робимо або в чому ми не впевнені;
 • Ми не беремося за проект, якщо знаємо, що він не принесе цінності клієнту.

Що ми робимо:

 • Ми дивимося системно на Ваш бізнес, як на «єдиний організм», а не як на окремо взяті локальні функції. Це дозволяє визначити кореневу причину небажаних явищ у бізнесі та розробити рекомендації щодо її усунення;
 • Ми працюємо в постійній команді (у нас постійний штат консультантів (детальніше в розділі «Команда»);
 • Ми інвестуємо в наш основний актив – співробітників, системно підвищуємо свою кваліфікацію, проходимо навчання і постійно накопичуємо свій практичний досвід (детальніше в розділі «Наші досягнення»);
 • Ми несемо перед клієнтом частину відповідальності за наші рекомендації, прив'язуючи гонорар до фінансових результатів від спільної роботи;
 • Ми постійно думаємо.