Наши клиенты

Рекомендация

ООО "Кормотех"
Рекомендации клиента

«KORMOTECH» — українське підприємство, засноване у 2003 році. Найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. Штат працівників складає близько 600 осіб. Продукція експортується до 16 країн. Випускає продукцію під чотирма марками: «Гав!», «Мяу», «Сlub 4 Paws» та «Optimeal».

Наші логістика та виробництво не встигали задовольняти попит та фактично працювали на обробку термінових замовлень. Постійно бракувало складських приміщень, транспорту. Ми бачили, що у ланцюгу постачання нема ладу: незважаючи на те, що все частіше ми не могли задовільнити потреби ринку, у наших клієнтів постійно виникали надлишкові запаси. Саме з таким комплексним питанням ми звернулися до Apple Consulting®.

Команда консультантів Apple Consulting ® виявила, що основні причини криються власне у наших політиках та правилах управління. Необхідно зауважити, що наша компанія працює у змішаному середовищі – частина клієнтів очікують отримати товар майже одразу після замовлення, що вимагає тримати певний обсяг запасів на ЦС. Для іншої частини клієнтів товар виробляється під замовлення (в т.ч. Private Label). Через це перед Консультантами стояло також завдання синхронізації планування виробництва та логістики цих двох потоків.

Разом з командою Apple Consulting® ми пірнули у «Процес 4х4» за для розробки деталей рішення Теорії обмежень для нашої компанії. В процесі роботи ми отримали повне взаєморозуміння по ключовим процесам, правилам та політикам, які необхідно змінити. Разом із Консультантами ми виявили відсутність необхідних SKU та надлишкові запаси по інших SKU не лише на власному ЦС, але й у дистриб’юції. Ми з’ясували, що 20% потужності нашого виробництва витрачається на те, що не потрібно ринку в цей момент. Так, на ЦС були відсутні близько 20% SKU, а надлишкові запаси присутні по 50% SKU. Постійний надлишковий запас ЦС та каналу дистрибуції складав близько 500 тон – що дорівнює 25% місячної потужності (без урахування інших каналів продажу).

Завдяки спільній роботі з Apple Consulting®, наша команда прийшла до розуміння того, як за допомогою Теорії обмежень зі стану дефіциту потужності перейти до створення Вирішальної конкурентної переваги на основі високої надійності наявності товару одночасно з його швидкою обертаємістю. Впровадження таких змін дозволить усунути основні поточні втрати та допоможе забезпечити стабільне та довгострокове зростання компанії. Також були розроблені деталі змін до операційних процесів, механізми та правила визначення можливості запуску нових SKU та ринків, зроблено розрахунки потреби у складських потужностях тощо. Також розроблено та сплановано дві моделі здійснення Пілотів з тестування змін у дистриб’юції, які мають стартувати вже у першому кварталі 2019 року. Створено детальний план впровадження всього Проекту.

Важливо відзначити те, що команда консультантів показала нам дієвий механізм фокусування, який допоможе менеджменту в реалізації змін, спрямованих на довгострокове зростання. Сьогодні команда «KORMOTECH» у деталях знає хто, коли і які зміни має здійснити для досягнення поставлених цілей.

Директор ТзОВ «Кормотех»   Р.О.Вовк

Оригинал письма
Все клиенты
ООО «Эпл Консалтинг»
ул. Большая Васильковская, 9/2,
бизнес-центр «Макулан», оф. 8,
01004, Украина, г. Киев
info@applecons.com.ua
Подписаться на рассылку

© ООО «Эпл Консалтинг» -
2002-2018. Все права защищены
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика