Наши клиенты

Рекомендация

Корпорация "Юрия-Фарм"
Рекомендации клиента

№1301 від 24 травня 2019 року

Міжнародна Корпорація «Юрія Фарм» є фармацевтичною компанією, однією з лідерів на ринку України, а також потужним експортером. Ми є вертикально інтегрована Корпорація, маємо власне виробництво, власну дистрибуцію та власну аптечну мережу.

Останніх 5 років ми активно використовуємо підходи Теорії обмежень (ТОС) у власному Supply Chain. За допомогою ТОС нам вдалося суттєво покращити власні показники в управлінні товарним потоком від виробництва до складу готової продукції та власних регіональних складів. Це дозволило знизити дефектуру у власних ланцюгах постачання при одночасному зростанні товарного запасу, що призвело до збільшення ROI бізнесу. Знання з ТОС ми отримували в тому числі у різних формах співпраці з Apple Consulting®.

Коли прийшов час, ми звернулися до наших партнерів – компанії Apple Consulting® за допомогою в комплексному амбітному проекті. Ми вирішили протестувати проект «VMI» (Vendor-managed inventory) від нас як постачальника-виробника фармацевтичної продукції до кінцевого клієнта, тобто до роздрібних аптечних точок. Нам важливо було протестувати цю бізнес-модель як стратегічно нову для Корпорації, яка згодом може масштабуватись та на основі якої на тривалий період буде побудовано відносини із нашими клієнтами.

Кодова назва нашого проекту з Apple Consulting® — «Постачальник майбутнього». Метою проекту було тестування певних гіпотез, які, врешті-решт призводять до суттєвого збільшення ROI наших продуктів у порівнянні з нашими конкурентами, усуваючи на цьому шляху переважну більшість небажаних явищ, які аптечні мережі наразі мають.

У серпні 2018 стартував наш спільний Проект. Apple Consulting® передала нам для цього відповідні знання, допомогла сформувати Пілот, відібрати мережі для тесту, удосконалити відповідні операційні процеси на нашій Стороні.

Пілот  із власною аптечною мережею «МТК» продемонстрували подвоєння ROI. Тобто гіпотеза підтвердилась.

Проте, на даний момент, весь ринок краще сприймає модель «пуш». Впевнений, із часом на ринку з’явиться попит на «пулл» модель, в т.ч. і на прогресивну VMI-модель.

Ми щиро вдячні компанії Apple Consulting® за високий професіоналізм та спільну реалізацію такого амбітного Проекту, в якому ми отримали достатньо інсайтів та уроків, які ми використаємо для покращення операційного правління Корпорацією. Нам була важливою робота з лідером в управлінського консалтингу у розумінні і застосуванні рішень ТОС.

Леонід Катрук, Виконавчий Директор Корпорації  

Оригинал письма
Все клиенты
ООО «Эпл Консалтинг»
ул. Большая Васильковская, 9/2,
бизнес-центр «Макулан», оф. 8,
01004, Украина, г. Киев
info@applecons.com.ua
Подписаться на рассылку

© ООО «Эпл Консалтинг» -
2002-2018. Все права защищены
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика