Найважливіший навик, який має набути кожна організація в VUСA-світі (волатильному, непередбачуваному, складному та неоднозначному) – це ставати все більш гнучкою та антикрихкою. Тільки цей навик дозволить організації вижити та зростати. Цей навик вимагає головне – вміння змінюватися. Однак, у будь-якій організації, так само як і індивідуума, з іншого боку є природна потреба – перебувати в «зоні комфорту» або в якомусь стабільному стані. Тобто нічого не змінювати і все залишити «як є». Саме з цієї причини хороші люди часто приймають погані рішення, наступають на ті ж «граблі», перебільшують ризики від змін або зменшують вигоди від них. Це не залежить від рівня освіти або кількості досвіду за плечима – всі допускають типові за природою помилки в управлінських рішеннях.

Яким же чином ми приймаємо погані рішення через «дуже хороші причини»? Що за нова технологія прийняття рішень дозволить забезпечити необхідні для організації та персоналії зміни? Генеральний Директор Дослідницьких Лабораторій Доктора Голдратта (Goldratt Research Labs) Доктор Алан Барнард останні 10 років проводив наукові дослідження та розробку для пошуку відповіді на ці питання. Таким чином, команді Доктора Барнарда під його керівництвом вдалося розробити простий 5-кроковий процес прийняття рішень, який було перевірено в найбільших світових компаніях та урядових організаціях різних країн.

Ця технологія увібрала в себе кращі розробки інших вчених в сфері прийняття рішень. Зокрема: підхід Бенджамена Франкліна «плюс-мінус», фундаментальні Інструменти Процесів Мислення  Теорії обмежень – діаграма конфлікту та матриця змін.

Вперше в Україні та багатьох країнах Європи 7 жовтня в суботу, в Києві Доктор Алан Барнард особисто представить на для учасників свої розробки на інтерактивному воркшопі. Цей один неймовірно сповнений інформацією день дозволить глибоко розібратися в п’яти найбільш поширених помилках в прийнятті рішень: з якої причини хороші люди часто приймають погані рішення, чинять опір позитивним змінам або роблять речі, які завдають шкоди їм та їхнім організаціям. Але це ще не все! Алан не тільки позначить ці поширені п’ять помилок в прийнятті рішень – він надасть простий 5-кроковий процес, проходження якого значно підвищить якість і швидкість прийнятих Вами рішень.

Візьміть проблему, що наразі турбує Вас найбільше: це може бути конфлікт або якась складна ділова ситуація. Беріть участь в інтерактивному воркшоп Доктора Алана Барнарда, і до кінця доби 7 жовтня Ви отримаєте розроблені під керівництвом Алана і команди експертів самостійні рішення хвилюючої Вас проблеми. Якщо на даному етапі її немає, Ви можете скористатися унікальною можливістю і проаналізувати згідно з методологією Алана раніше прийняте неправильне рішення, щоб винести правильні уроки з цього досвіду.
Величезні вигоди від участі в даному воркшоп отримають власники і топ-менеджери різних компаній. Воркшоп буде корисний представникам Уряду та некомерційних організацій, а також тим, хто бажає істотно підвищити якість прийнятих рішень, зменшити кількість помилок в своїх компаніях і житті, а також – отримати навик до необхідних змін і створенню антікрихкості.

До участі запрошуються всі, готові почути на свою найскладнішу проблему або амбітну мету зухвале «Неможливо доти, поки що …?». Кожен учасник буде працювати в спеціалізованому програмному забезпеченні, що підтримує прийняття рішень, тож не забудьте взяти з собою ноутбук або IPad або Iphone.

Рекомендуємо прочитати:

“У будь-якій кризі ці слова змінють все”

“Теорiя вдалих рiшень: як подолати власнi обмеження” – блог Алана Барнарда

 

В партнерстві


ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА